Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Nominacje i promocje

nominacje i promocje

Profesorowie z UJ ambasadorami RP w krajach Europy Zachodniej

23.06.2017
Pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali w czwartek w siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych nominacje ambasadorskie. Dr hab. Tomasz Młynarski, prof. UJ z Wydziału Studiów Międzynarodowych UJ będzie reprezentować Polskę w Republice Francuskiej i Księstwie Monako, a dr hab. Marcin Czepelak z Wydziału Prawa i Administracji UJ w Królestwie Niderlandów.
Read More o Profesorowie z UJ ambasadorami RP w krajach Europy Zachodniej
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne W. Historycznego i W. Filologicznego

23.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Historycznego oraz Wydziału Filologicznego, które odbyły się 20 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Read More o Promocje habilitacyjne W. Historycznego i W. Filologicznego
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

23.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Polonistyki, które odbyły się 20 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Read More o Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP

21.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 13 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Read More o Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Zarządzania i Komunikacji Społecznej

14.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filozoficznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, które odbyły się 13 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 13 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Read More o Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj