Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Osiągnięcia

osiągnięcie mobilna

13 studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrało Diamentowe Granty

20.11.2017
Wszystkim laureatom tegorocznej edycji konkursu serdecznie gratuluję. Uważam, ze jesteście posiadaczami wyjątkowych talentów badawczych, czemu wyraz daliście w zgłoszonych do konkursu projektach badawczych - mówił wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin podczas uroczystości wręczenia nagród Diamentowy Grant 2017. To już 6. edycja konkursu, w którym do tej pory nagrodzono 520 młodych naukowców.
Read More o 13 studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrało Diamentowe Granty
osiągnięcie mobilna

NCN przeznaczy prawie 35 mln zł na badania prowadzone przez naukowców z UJ

17.11.2017
Narodowe Centrum Nauki już po raz trzynasty rozstrzygnęło swoje flagowe konkursy Opus i Preludium. Dofinansowanie w ramach obu konkursów przyznano 72 programom prowadzonym przez naukowców z UJ, którzy na realizację badań otrzymają prawie 35 mln złotych.
Read More o NCN przeznaczy prawie 35 mln zł na badania prowadzone przez naukowców z UJ
osiągnięcia

Książka z afiliacją UJ nagrodzona na targach Expodent 2017

09.11.2017
"Diagnostyka i leczenie dysfunkcji czaszkowo-żuchwowych w ujęciu holistycznym" autorstwa Barbary Czerwińskiej-Niezabitowskiej i Małgorzaty Kulesy-Mrowieckiej z afiliacją Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, Wydziału Nauk o Zdrowiu, Instytutu Fizjoterapii uzyskała I miejsce w kategorii Wydawnictwo roku 2017 na XXIII Targach Stomatologicznych Expodent 2017.
Read More o Książka z afiliacją UJ nagrodzona na targach Expodent 2017
osiągnięcie mobilna

Krakowska Książka Miesiąca dla doktorantki Wydziału Polonistyki

02.11.2017
Anna Grochowska została laureatką Krakowskiej Książki Miesiąca Listopada. Jury uhonorowało doktorantkę Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego za monografię "Wszystkie drogi prowadzą na Krupniczą" poświęconą słynnemu Domowi Literatów. Nagroda, którą w 1995 roku ustanowił Śródmiejski Ośrodek Kultury, jest przyznawana autorom krakowskim lub książkom o Krakowie.
Read More o Krakowska Książka Miesiąca dla doktorantki Wydziału Polonistyki
osiągnięcie mobilna

Kolejne małe granty od NCN dla naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego

02.11.2017
W październiku Narodowe Centrum Nauki (NCN) opublikowało następne listy rankingowe konkursu Miniatura 1. Program ma wesprzeć naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego NCN. Dofinansowanie na pojedyncze działania naukowe, służące realizacji badań podstawowych, czyli tzw. małe granty, przyznano kilkunastu pracownikom naukowym Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Kolejne małe granty od NCN dla naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj