Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Osiągnięcia

osiągnięcie

Lekarka z USD nagrodzona w konkursie dla młodych medyków

19.06.2018
Lek. med. Magdalena Woźniak z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu (USD) została jedną z laureatek konkursu "Supertalenty w Medycynie 2018". Plebiscyt od 2012 roku organizuje redakcja "Pulsu Medycyny". Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia lekarzy, którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.
Read More o Lekarka z USD nagrodzona w konkursie dla młodych medyków
osiągnięcie

Ranking wydziałów prawa "Rzeczpospolitej": UJ nadal na czele

18.06.2018
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ) po raz 5. z rzędu zwyciężył w rankingu wydziałów prawa uczelni publicznych przygotowanym przez dziennik "Rzeczpospolita". Na drugim miejscu sklasyfikowano Uniwersytet Warszawski, na trzecim Uniwersytet Wrocławski.
Read More o Ranking wydziałów prawa "Rzeczpospolitej": UJ nadal na czele
osiągnięcie mobilna

WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP

14.06.2018
"Dziennik Gazeta Prawna" opublikował wyniki XII Rankingu Wydziałów Prawa, który ponownie w kategorii uczelni publicznych wygrał, ósmy raz z rzędu, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP
osiągnięcie mobilna

Wyróżnienia dla studentów z UJ CM

14.06.2018
Jakub Krężel oraz Paulina Kłapacz – otrzymali kolejno pierwsze i trzecie miejsce – za prace prezentowane na sesjach plakatowych zorganizowanych w ramach XIII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej, która odbyła się 7 czerwca br. w Zabrzu.
Read More o Wyróżnienia dla studentów z UJ CM
nagrody i wyróżnienia

Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra

03.06.2018
1 czerwca 2018 roku, podczas posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego Grupy Coimbra w Salamance, prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec została wybrana członkiem Rady Wykonawczej tej organizacji.
Read More o Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj