Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

sport mobilna

Futsalistki AZS UJ Akademickimi Mistrzyniami Polski

19.02.2018
Zawodniczki Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu. Finałowy turniej odbył się w ubiegły weekend w Warszawie. Piłka nożna halowa jest drugą dyscypliną po szachach, w której poznaliśmy zwycięzców. Kolejne medale zostaną rozdanie 3 marca w snowboardzie.
Read More o Futsalistki AZS UJ Akademickimi Mistrzyniami Polski
relacja mobilna

Drugie spotkanie z cyklu „UJ dla Krakowa”

15.02.2018
Mieszkańcy Krakowa są narażeni na wysokie stężenia pyłów szczególnie w okresie jesienno-zimowym i to niestety nie tylko na zewnątrz pomieszczeń. Ważne są działania, które mogą poprawić jakość powietrza, ale równie ważna jest edukacja mieszkańców z zakresu źródeł pyłów i czynników, po to abyśmy mogli wpływać na ich stężenie – mówiła doktor Monika Ścibor z Instytutu Zdrowia Publicznego UJ CM podczas otwartego wykładu w Auditorium Maximum. 15 lutego br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „UJ dla Krakowa”.
Read More o Drugie spotkanie z cyklu „UJ dla Krakowa”
mobilna

Studenci dopięli swego! Wyjątkowy mural powstanie na Zabłociu

14.02.2018
Już za kilka miesięcy jedną ze ścian krakowskich kamienic pokryje mural upamiętniający historię Liberatora - samolotu bombowego, który rozbił się na Zabłociu w sierpniu 1944 roku. Inicjatorami jego powstania jest grupa studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, którzy za pośrednictwem platformy crowdfundingowej zebrali konieczną kwotę na jego realizację. Dzięki nim wsparcie finansowe otrzyma również Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.
Read More o Studenci dopięli swego! Wyjątkowy mural powstanie na Zabłociu
sport mobilna

Studenci UJ wywalczyli srebrny medal podczas AMP w szachach

12.02.2018
W dniach od 2 do 4 lutego w Chorzowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach. Na zawodach Uniwersytet Jagielloński reprezentowała 10 osobowa drużyna: 7 zawodników i 3 zawodniczki. Nasi studenci walczyli o medale zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.
Read More o Studenci UJ wywalczyli srebrny medal podczas AMP w szachach
nagrody mobilna

Studentka UJ nagrodzona przez Polsko-Chińską Radę Biznesu

12.02.2018
W ubiegłym tygodniu, podczas noworocznego spotkania członków i partnerów Polsko-Chińskiej Rady Biznesu, ogłoszono zwycięzców 2. edycji konkursu na najlepsze prace z zakresu współczesnej współpracy gospodarczej Polski i Chin. Wśród 4 najlepszych autorów znalazła się Natalia Ojczyk, studentka Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego (IBiDW UJ).
Read More o Studentka UJ nagrodzona przez Polsko-Chińską Radę Biznesu

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj