Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Wyniki sortowane według etykiety: osiągnięcie

Lista wiadomości

osiągnięcie

Lekarka z USD nagrodzona w konkursie dla młodych medyków

19.06.2018
Lek. med. Magdalena Woźniak z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu (USD) została jedną z laureatek konkursu "Supertalenty w Medycynie 2018". Plebiscyt od 2012 roku organizuje redakcja "Pulsu Medycyny". Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia lekarzy, którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.
Read More o Lekarka z USD nagrodzona w konkursie dla młodych medyków
osiągnięcie

Ranking wydziałów prawa "Rzeczpospolitej": UJ nadal na czele

18.06.2018
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ) po raz 5. z rzędu zwyciężył w rankingu wydziałów prawa uczelni publicznych przygotowanym przez dziennik "Rzeczpospolita". Na drugim miejscu sklasyfikowano Uniwersytet Warszawski, na trzecim Uniwersytet Wrocławski.
Read More o Ranking wydziałów prawa "Rzeczpospolitej": UJ nadal na czele
osiągnięcie mobilna

WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP

14.06.2018
"Dziennik Gazeta Prawna" opublikował wyniki XII Rankingu Wydziałów Prawa, który ponownie w kategorii uczelni publicznych wygrał, ósmy raz z rzędu, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP
osiągnięcie mobilna

Wyróżnienia dla studentów z UJ CM

14.06.2018
Jakub Krężel oraz Paulina Kłapacz – otrzymali kolejno pierwsze i trzecie miejsce – za prace prezentowane na sesjach plakatowych zorganizowanych w ramach XIII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej, która odbyła się 7 czerwca br. w Zabrzu.
Read More o Wyróżnienia dla studentów z UJ CM
osiągnięcie

Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES

30.05.2018
Podczas odbywającego się w Amsterdamie VIII Kongresu Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Endokrynologów (European Society of Endocrine Surgeons - ESES) gremium kilkuset chirurgów endokrynologów w głosowaniu zadecydowało o wyborze prof. Marcina Barczyńskiego na prezydenta elekta tej organizacji. Jednocześnie na stanowisko audytora ESES wybrano dr. hab. Aleksandra Konturka, prof. UJ.
Read More o Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj