Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20170105

Krakowskie Konferencje Naukowe 2017 - nabór wniosków

Data: 05.01.2017 - 31.01.2017
Kontakt: kkn@pau.krakow.pl
Witryna internetowa: pau.krakow.pl
Krakowskie Konferencje Naukowe 2017 - nabór wniosków

Po raz 7. rusza inicjatywa Krakowskie Konferencje Naukowe, która skierowana jest do podmiotów organizujących konferencje naukowe w Krakowie, chcących promować miasto jako ośrodek naukowy. Władze Krakowa na realizację tegorocznej edycji programu przeznaczyły 250 tys. złotych. Termin składania wniosków upływa 31 stycznia. Jak informuje Polska Akademia Umiejętności (PAU), nie ma ograniczenia co do wnioskowanej kwoty.

Projekt Krakowskie Konferencje Naukowe realizowany jest od 2011 roku, w ramach którego marka Kraków promowana jest podczas wybranych konferencji i seminariów organizowanych przez jednostki krakowskiego ośrodka naukowego. Spektrum tematyczne konferencji jest szerokie, choć większość z nich skupia się na rozwoju miasta, innowacyjności, nowych rozwiązaniach technologicznych, czy organizacyjnych.

Wyborem konferencji zajmuje się specjalna komisja złożona z przedstawicieli krakowskiego środowiska naukowego, którzy reprezentują: Uniwersytet Jagielloński, Akademię Górniczo-Hutniczą, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Rolniczy, Politechnikę Krakowską oraz Polską Akademię Nauk. Jej prace koordynuje PAU.

Składanie wniosków:

  • w formie elektronicznej w postaci wypełnionego formularza (MSWord) należy wysłać na adres kkn@pau.krakow.pl do 31 stycznia 2017 r. (23:59:59). Po tym terminie skrzynka pocztowa jest automatycznie dezaktywowana,
  • w formie papierowej z podpisem przewodniczącego komitetu organizacyjnego lub koordynatora należy złożyć w tym samym terminie w Kancelarii PAU lub wysłać pocztą (decyduje data stempla pocztowego). Wniosek musi wpłynąć w obu formach.

Informacji o Krakowskich Konferencjach Naukowych udziela Tomasz Kowalski (tel.: 508 483 506 lub 12 424 02 05). Znaleźć je można również na stronie www.pau.krakow.pl, z której można pobrać formularz zgłoszeniowy. Zgłoszona konferencja winna się odbywać w Krakowie i trwać minimum 2 dni.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj