Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20170522

30-lecie programu Erasmus na Uniwersytecie Jagiellońskim

Data: 22.05.2017 - 26.05.2017
Organizator: Erasmus Student Network UJ oraz Dział Międzynarodowej Wymiany Studenckiej UJ
30-lecie programu Erasmus na Uniwersytecie Jagiellońskim

30 lat niepowtarzalnych przygód, niezapomnianych emocji oraz przyjaźni na całe życie - taką drogę przeszedł program Erasmus, aż do Erasmus+. W ciągu tych 30 lat istnienia programu już 9 milionów Europejczyków skorzystało z możliwości kształcenia się, odbycia wolontariatu oraz zdobywania profesjonalnego doświadczenia za granicą.

 

 

Erasmus Student Network UJ oraz Dział Międzynarodowej Wymiany Studenckiej UJ zapraszają studentów, pracowników uniwersytetu oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w świętowaniu 30. urodzin programu.

Program:

22.05 (poniedziałek)

18.00 Otwarcie wystawy, Galeria ASP, ul. Basztowa 18

Oficjalne otwarcie wystawy z pracami laureatów konkursu 'People of Erasmus" przeprowadzonego wśród studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy brali udział w wymianie studenckiej Erasmus. Odkryj niezwykle i inspirujące historie uczestników - Erasmus zmienił ich życie, pomógł spełnić marzenia, a nawet znaleźć miłość swojego życia!

20.30 Erasmus Tandem

Dołącz do Tandemu - spotkania językowego, tym razem poświęconemu 30-leciu programu Erasmus. Wspólnie z zagranicznymi studentami oraz członkami ESN UJ wypiszemy ogromną pocztówkę z podziękowaniami dla Komisji Europejskiej za Erasmusa - poleci ona prosto do Brukseli!

 

24.05 (środa)

14.00 - 17.00 "Take First Step To A Safe University" - warsztaty o bezpieczeństwie studentów zagranicznych.

Chcesz mieć wpływ na kreowanie poczucia bezpieczeństwa na swojej uczelni? Weź udział w warsztatach uświadamiających, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo studentów - czy warto zgłaszać niebezpieczne sytuacje, kto może wtedy pomóc i jakie istnieją sposoby rozwiązywania takich problemów. Wspólnie z pracownikami Działu Międzynarodowej Wymiany Studenckiej UJ i zaproszonymi gośćmi opracujemy rekomendacje i rozwiązania na przyszłość.

Warsztaty odbędą się w języku angielskim!

LINK DO ZAPISU, OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_dJRfkFNQSz08TiotWDeIQWwd-wWOEs9AkgAg1C16hMeajA/viewform.

 

25.05 (czwartek)

21.00 Koncert ESNband, Forty Kleparz (5 ZŁ w biurze ESN UJ, 10 ZŁ w dniu wydarzenia)

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1666337830340714.

Koncert zespołu ESNband w klubie Forty, w którego skład wchodzą studenci zagraniczni przebywający na wymianie Erasmus+ na UJ. Ten unikalny występ wieńczy kilkumiesięczny okres przygotowań i prób oraz pokazuje, że podczas wymiany można się nie tylko uczyć, ale również spełniać swoje marzenia jako gwiazda muzyczna!

 

26.05 (piątek)

15.00 International Picnic

Poczuj międzynarodową atmosferę i spróbuj dań z różnych części Europy! Dołącz do nas podczas pikniku polskich oraz zagranicznych studentów UJ, w trakcie którego przewidujemy atrakcje sportowe oraz kulturowe. Dobra zabawa w słoneczne popołudnie gwarantowana! Zwieńczeniem wydarzenia będzie wspólne stworzenie logo Erasmus+ z odcisków dłoni uczestników.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj