Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

02.04.2019
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość odbyła się 2 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Promocje doktorskie Wydziału Chemii

02.04.2019
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystość odbyła się 2 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii
Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu

Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu

02.04.2019
Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii. Uroczystość odbyła się 1 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu
Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ

Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ

14.02.2019
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 13 lutego br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 55 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest pięciu naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ
Promocje doktorskie Wydziału Biologii

Promocje doktorskie Wydziału Biologii

10.01.2019
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii. Uroczystość odbyła się 10 stycznia 2019 roku w auli Collegium Novum. 14 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii