Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

4 profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne

4 profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne

25.04.2018
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 25 kwietnia 2018 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 52 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest czworo naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o 4 profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne
Promocje doktorskie wydziałów FAIS i GIG

Promocje doktorskie wydziałów FAIS i GIG

18.04.2018
Profesor Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej i Wydziału Geografii i Geologii. Uroczystość miała miejsce 17 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. Ośmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie wydziałów FAIS i GIG
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

16.04.2018
Profesor Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 12 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. Siedmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

12.04.2018
Profesor Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 12 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziewięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
Promocje doktorskie W. Chemii i W. Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Promocje doktorskie W. Chemii i W. Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

10.04.2018
Profesor Armen Edigarian, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Chemii oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 10 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie W. Chemii i W. Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii