Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne dyscyplin historia oraz nauki o sztuce

Promocje habilitacyjne dyscyplin historia oraz nauki o sztuce

31.05.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinach historia i nauki o sztuce, które odbyły się we wtorek 31 maja w auli Collegium Maius UJ. Dziewięcioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscyplin historia oraz nauki o sztuce
Wicedyrektor CTT CITTRU UJ w zarządzie międzynarodowego stowarzyszenia

Wicedyrektor CTT CITTRU UJ w zarządzie międzynarodowego stowarzyszenia

26.05.2022
Zastępca dyrektora Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ Krystian Gurba został wybrany do zarządu ASTP (Association of European Science and Technology Transfer Professionals) - największego europejskiego stowarzyszenia osób zajmujących się transferem wiedzy.
więcej o Wicedyrektor CTT CITTRU UJ w zarządzie międzynarodowego stowarzyszenia
Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne

Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne

25.05.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki medyczne, które odbyły się we wtorek 24 maja w auli Collegium Maius UJ. 13 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne
Promocje habilitacyjne dyscyplin geografia i językoznawstwo

Promocje habilitacyjne dyscyplin geografia i językoznawstwo

23.05.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna oraz językoznawstwo, które odbyły się 20 maja w auli Collegium Maius UJ. Ośmioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscyplin geografia i językoznawstwo
Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii

Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii

18.05.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców z Wydziału Chemii UJ, które odbyły się 17 maja w auli Collegium Maius UJ. 21 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii