Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

nagrody i wyróżnienia mobilna

Studenci dietetyki UJ CM na podium

20.03.2018
W dniach 16-17 marca br. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym WL UJ CM odbyła się III edycja Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA. W rywalizacji wzięło udział 16 drużyn z całej Polski. Najlepsza okazała się reprezentacja studentów II roku dietetyki studiów licencjackich UJ CM, studenci III roku – zajęli miejsce trzecie.
więcej o Studenci dietetyki UJ CM na podium
mobilna

Naukowiec z UJ CM w nowym składzie Rady Młodych Naukowców

05.03.2018
Doktor Mateusz K. Hołda z Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum został członkiem Rady Młodych Naukowców (RMN). Rada jest organem doradczym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jej głównym zadaniem jest promowanie rozwiązań i mechanizmów wspierających rozwój kariery młodych badaczy w Polsce.
więcej o Naukowiec z UJ CM w nowym składzie Rady Młodych Naukowców
mobilna

Stypendia Fulbrighta dla przedstawicieli społeczności akademickiej UJ

01.03.2018
Rada Stypendiów Zagranicznych J. Williama Fulbrighta zaakceptowała listę osób nominowanych do stypendiów Fulbrighta z Polski na rok akademicki 2018/2019. W gronie zwycięzców znaleźli się studenci, doktoranci i nauczyciele akademiccy z Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy otrzymają stypendium finansujące pierwszy rok studiów graduate, zrealizują własne projekty badawcze lub badawczo-dydaktyczne w amerykańskich uczelniach.
więcej o Stypendia Fulbrighta dla przedstawicieli społeczności akademickiej UJ
mobilna

Młodzi naukowcy z UJ CM spotkają się z noblistami

01.03.2018
Spotkania Laureatów Nagrody Nobla z młodymi naukowcami z całego świata odbywają się od 1951 roku. To okazja do międzypokoleniowej dyskusji o problemach, z którymi zmaga się współczesna nauka. W tym roku w tej grupie znajdzie się dwóch przedstawicieli Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum - dr Mateusz K. Hołda oraz Adrian Chrobak.
więcej o Młodzi naukowcy z UJ CM spotkają się z noblistami
mobilna

121 milionów zł dla krakowskich uczelni

26.02.2018
Rozstrzygnięte zostały już dwie spośród trzech ścieżek konkursu Zintegrowane Programy Uczelni. Jest mi bardzo miło zakomunikować, że aż 121 milionów złotych trafi do uczelni publicznych w Krakowie – mówił 26 lutego br. Jarosław Gowin, minister nauki i szkolnictwa wyższego w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o 121 milionów zł dla krakowskich uczelni

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj