Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

uroczystość mobilna

Prawo, to nie tylko ustawy

17.11.2017
W auli Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego zgromadzili się dzisiaj współpracownicy, uczniowie, przyjaciele i rodzina profesora Wacława Uruszczaka, świętując jubileusz 50-lecia pracy naukowej wybitnego specjalisty z zakresu historii prawa polskiego, historii ustroju Polski i europejskiej kultury prawnej.
więcej o Prawo, to nie tylko ustawy
osiągnięcie mobilna

NCN przeznaczy prawie 35 mln zł na badania prowadzone przez naukowców z UJ

17.11.2017
Narodowe Centrum Nauki już po raz trzynasty rozstrzygnęło swoje flagowe konkursy Opus i Preludium. Dofinansowanie w ramach obu konkursów przyznano 72 programom prowadzonym przez naukowców z UJ, którzy na realizację badań otrzymają prawie 35 mln złotych.
więcej o NCN przeznaczy prawie 35 mln zł na badania prowadzone przez naukowców z UJ
nagrody mobilna

Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”

17.11.2017
Pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy Szpital Urologiczny” oraz „Najlepszy Szpital Ginekologiczny” a także trzecie w kategorii „Najlepszy Szpital Chirurgiczny” – taką decyzję podjęło jury Rankingu Szpitali tygodnika „Wprost”. Nagrodę, w imieniu dyrektor Barbary Bulanowskiej – odebrała zastępca dyrektora Dominika Studnicka.
więcej o Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”
mobilna

Karolina Bojar - Przyjemne z pożytecznym [WYWIAD]

16.11.2017
Ma 20 lat, studiuje równolegle dwa kierunki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, przewodniczy kołu naukowemu, a w weekendy sędziuje mecze piłkarskie. Kim jest Karolina Bojar i dlaczego przyciąga uwagę kibiców i mediów na całym świecie?
więcej o Karolina Bojar - Przyjemne z pożytecznym [WYWIAD]
mobilna

16.11.2017
13 listopada br. w Brukseli szesnaście instytucji reprezentujących dziewiętnaście europejskich ośrodków badań podpisało porozumienie powołujące do życia Ligę Europejskich Źródeł Światła Opartych na Akceleratorach - LEAPS. Inauguracja współpracy odbyła się w obecności przedstawiciela Komisji Europejskiej, dyrektora generalnego ds. badań naukowych i innowacji Roberta-Jana Smitsa. Wśród inicjatorów porozumienia i sygnatariuszy umowy znalazł się prof. dr hab. Marek Stankiewicz, dyrektor Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
więcej o Uniwersytet Jagielloński w Lidze Europejskich Źródeł Światła Opartych na Akceleratorach