Wyniki sortowane według etykiety: wykład

Eksperci o krakowskim smogu. Pierwsze spotkanie z cyklu „UJ dla Krakowa”
wykład

Eksperci o krakowskim smogu. Pierwsze spotkanie z cyklu „UJ dla Krakowa”

18.01.2018
18 stycznia w Auditorium Maximum UJ odbyło się spotkanie inaugurujące cykl „UJ dla Krakowa”, poświęcone problemowi zanieczyszczenia powietrza i jego skutkom zdrowotnym. W jego ramach specjaliści z Uniwersytetu Jagiellońskiego omówili istotne kwestie związane z wpływem smogu na życie mieszkańców Krakowa, a także przedstawili wyniki swoich badań naukowych dotyczących tej tematyki.
więcej o Eksperci o krakowskim smogu. Pierwsze spotkanie z cyklu „UJ dla Krakowa”
Nowe kierunki w polityce amerykańskiej. Wykład prof. Petera J. Katzensteina
wykład

Nowe kierunki w polityce amerykańskiej. Wykład prof. Petera J. Katzensteina

23.05.2017
23 maja 2017 w Auli Collegium Novum UJ odbył się wyjątkowy autorski wykład cenionego politologa prof. Petera J. Katzensteina z Cornell University, zatytułowany „New Directions in American Foreign Policy after the 2016 Presidential Election”.
więcej o Nowe kierunki w polityce amerykańskiej. Wykład prof. Petera J. Katzensteina
Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego
wykład studenci uroczystość wydarzenie studenckie

Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego

05.10.2015
W poniedziałek 5 października o godz. 18:00 w auli Auditorium Maximum UJ odbył się wykład inauguracyjny dla wszystkich studentów pierwszego roku Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego
Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"
konferencja wykład

Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"

13.05.2015
13 maja 2015 o godzinie 11.30 w sali im. M. Bobrzyńskiego Collegium Maius UJ odbyło się otwarcie konferencji „Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa", połączone z inauguracją działalności Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych, międzywydziałowej jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego, której celem będzie dyskusja nad różnymi aspektami współczesnych badań afrykanistycznych w nawiązaniu do krakowskich tradycji w tej dziedzinie. Wśród zaproszonych gości i uczestników konferencji znaleźli się wybitni uczeni z Polski i zagranicy oraz studenci, doktoranci i pracownicy UJ.
więcej o Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"
nauka wykład

Uniwersytet Jagielloński otwiera się na dzieci

16.01.2012