Wyniki sortowane według etykiety: uroczystość

Lista wiadomości

26.07.2017
26 lipca 2017 r., w rocznicę odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego przez Władysława Jagiełłę, w Collegium Maius odbyło się Śniadanie Profesorskie. Tradycja ta zapoczątkowana została w 2000 r. przez ówczesnego rektora UJ prof. Franciszka Ziejkę dla uczczenia jubileuszu tego istotnego dla uniwersytetu wydarzenia.
więcej o Komu potrzebne są kwiaty? 17. Śniadanie Profesorskie na Uniwersytecie Jagiellońskim

Zakończenie 20. edycji Szkoły Prawa Niemieckiego

14.06.2017
Szkoła Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa i Administracji UJ obchodziła w tym roku dwudziestolecie swojego istnienia. W tym czasie stała się ona przykładem udanej współpracy między Uniwersytetem Jagiellońskim a Uniwersytetami w Heidelbergu i Moguncji, czego świadectwem są setki jej absolwentów.
więcej o Zakończenie 20. edycji Szkoły Prawa Niemieckiego

Medal "Plus ratio quam vis" dla prof. Leah Wortham

12.06.2017
Prof. Leah Wortham odebrała złoty medal "Plus ratio quam vis" z rąk prorektor UJ ds. rozwoju prof. Doroty Malec podczas uroczystego zakończenia tegorocznej edycji Szkoły Prawa Amerykańskiego, które odbyło się 12 czerwca w auli Collegium Maius UJ.
więcej o Medal "Plus ratio quam vis" dla prof. Leah Wortham

Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi 35. urodziny

06.06.2017
6 czerwca 2017 r. w auli Auditorium Maximum UJ odbyła się uroczystość jubileuszowa 35-lecia Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - jednostki pozawydziałowej, której celem jest upowszechnianie kształcenia ustawicznego wśród osób nieaktywnych zawodowo, które ukończyły 60. rok życia i deklarują chęć rozwoju intelektualnego.
więcej o Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi 35. urodziny
uroczystość mobilna

25-lecie Funduszu Stypendialnego SYLFF na UJ

17.05.2017
W środę 17 maja w najstarszej siedzibie Uniwersytetu Jagiellońskiego miały miejsce obchody jubileuszu 25. rocznicy ustanowienia Funduszu Stypendialnego im. Ryoichi Sasakawa dla Młodych Liderów w krakowskiej Alma Mater. Uroczyste powitanie zaproszonych gości odbyło się w auli Collegium Maius UJ.
więcej o 25-lecie Funduszu Stypendialnego SYLFF na UJ