Wyniki sortowane według etykiety: uroczystość

Lista wiadomości

Odnowienie doktoratu profesor Anny Marchlewskiej-Koj

24.02.2017
24 lutego w auli Collegium Maius odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UJ z okazji odnowienia po pięćdziesięciu latach doktoratu wybitnej uczonej, badaczki, specjalistki z zakresu genetyki i endokrynologii - prof. Anny Marchlewskiej-Koj.
więcej o Odnowienie doktoratu profesor Anny Marchlewskiej-Koj

Spotkanie z okazji 72. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau

24.01.2017
Zgodnie z kilkuletnią już tradycją sesję naukową upamiętniająca oswobodzenie niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau zorganizował Uniwersytet Jagielloński, Centrum Badań Holokaustu UJ, Towarzystwo Lekarskie Krakowskie oraz Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau.
więcej o Spotkanie z okazji 72. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau

Społeczność akademicka pożegnała prof. Aleksandra Koja

04.01.2017
4 stycznia 2017 roku odbył się pogrzeb prof. Aleksandra Koja - wybitnego uczonego, trzykrotnego rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, współtwórcy Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, jednego z inicjatorów powstania Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Społeczność akademicka pożegnała prof. Aleksandra Koja

Spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego

21.12.2016
Na dorocznym przedświątecznym spotkaniu krakowskiego środowiska akademickiego w auli Collegium Novum UJ zgromadzili się m. in. rektorzy krakowskich szkół wyższych, przedstawiciele władz regionu i miasta, korpus dyplomatyczny oraz członkowie Senatu UJ i pracownicy naszej uczelni.
więcej o Spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego

Emerytowani profesorowie na opłatku w Collegium Maius

19.12.2016
19 grudnia 2016 roku w Collegium Maius odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe władz uniwersyteckich z emerytowanymi profesorami Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym obecni byli m.in. rektor, prorektorzy, kanclerz, kwestor oraz dziekani wydziałów UJ.
więcej o Emerytowani profesorowie na opłatku w Collegium Maius