Wydarzenia towarzyszące

Punkt informacyjny dla pielgrzymów ŚDM

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia punktu informacyjnego zorganizowanego w budynku Collegium Novum lub przed gmachem podczas Światowych Dni Młodzieży (od 25 lipca do 30 lipca w godz. 10.00-18.00).

Okolicznościowe napisy przed budynkami UJ

Uniwersytet Jagielloński podczas Światowych Dni Młodzieży powita zarówno gości, jak i krakowian literami 3D w kolorach związanych z ŚDM - żółtym, czerwonym i niebieskim. Pojawią się one w kwartale uniwersyteckim UJ oraz na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ.

więcej o

Wystawa "O Świętości! Uniwersytet Jagielloński i jego święci wychowankowie"

Z okazji zbliżających się Światowych Dni Młodzieży w Krakowie zapraszamy na wystawę poświęconą świętym związanym z Uniwersytetem Jagiellońskim, tym spośród wielkiego grona pokoleń, którzy w sposób wybitny realizowali wypływające z wiary wartości, byli i nadal są wzorami cnót.