Stanowisko Senatu UJ w sprawie skargi Krzysztofa Kopacza

Stanowisko Senatu UJ z dnia 27 stycznia 2016 r. w sprawie skargi Pana Krzysztofa Kopacza z dnia 11 stycznia 2016 r. skierowanej do Senatu UJ o „na działanie Rady Wydziału Prawa i Administracji UJ polegające na podjęciu w dniu 30.11.2015 roku uchwały nr 303/XI/2015".

Po rozpatrzeniu skargi Pana Krzysztofa Kopacza na posiedzeniu Senatu UJ w dniu 27 stycznia 2016 r. Senat UJ wyraża stanowisko o bezzasadności skargi w całości.

Stanowisko zostało przyjęte w głosowaniu tajnym. Wynik: 33 głosów „za", 8 głosów „przeciw", 3 „wstrzymujących się".

Działanie Rady Wydziału Prawa i Administracji UJ nie pozostaje w żadnym zakresie w sprzeczności z ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym oraz innymi ustawami, statutem UJ oraz nie narusza ważnego interesu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Stanowisko Kolegium Rektorskiego
Studentka UJ Daria Nawój triumfowała w drugim rzucie Akademickich Mistrzostw Małopolski

Doktoranci UJ w międzynarodowych konsorcjach badawczych

Profesor Paulina Kramarz wśród 25 Polek, które walczą o lepsze jutro