Absolwenci Wydziału SMiP UJ nagrodzeni w ramach konkursu Ministra Spraw Zagranicznych RP

Hubert Dudkiewicz, absolwent Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, otrzymał III nagrodę w ramach konkursu Ministra Spraw Zagranicznych RP za najlepszą w 2010 r. pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych pt. „Prawnomiędzynarodowy aspekt problemu państwa upadłego" napisaną pod opieką dr. hab. Roberta Kłosowicza, prof. UJ.

Z kolei praca magisterska Marty Strzechy pt. "Partnerstwo Wschodnie jako program Europejskiej Polityki Sąsiedztwa" została uhonorowana wyróżnieniem. Mgr Marta Strzecha jest absolwentką stosunków międzynarodowych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. Promotorem pracy był prof. dr hab. Janusz Węc.

Data opublikowania: 13.06.2011
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka