Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nagrody

nagrody mobilna

Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG

19.12.2016
Lucyna Bujok i Łukasz Duśko zostali laureatami konkursu stypendialnego zorganizowanego przez kancelarię KKG Kubas Kos Gaertner oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ). Wręczenie dyplomów odbyło się w piątek 16 grudnia podczas wydziałowego spotkania opłatkowego w Pałacu Larischa.
więcej o Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG
nagrody

Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z UJ

12.12.2016
Minister Jarosław Gowin wręczył nagrody podczas uroczystości, która odbyła się 9 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Wśród nagrodzonych znalazło się siedmioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z UJ
nagrody

UJ nagrodzony w konkursie "Kraków bez barier"

06.12.2016
Budynek Collegium Maius i Dom Ronalda McDonalda przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu zostały wyróżnione w 10. edycji konkursu architektonicznego "Kraków bez barier". Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 grudnia w sali im. Siemiradzkiego w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach.
więcej o UJ nagrodzony w konkursie "Kraków bez barier"
nagrody

Dr hab. Adam Roman autorem najlepszej Książki Informatycznej Roku 2016

05.12.2016
Naukowiec z Instytutu Informatyki UJ został jednym z dwóch zwycięzców organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne konkursu na Najlepszą Polską Książkę Informatyczną 2016 roku, którego wyniki ogłoszono 30 listopada podczas odbywających się w Szczecinie połączonych konferencji Informatyka w Zarządzaniu oraz Computational Methods of Experimental Economy.
więcej o Dr hab. Adam Roman autorem najlepszej Książki Informatycznej Roku 2016
nagrody

Research Impact Leaders Award 2016 dla Uniwersytetu Jagiellońskiego

01.12.2016
Research Impact Leaders Award jest częścią światowej inicjatywy Elsevier mającej na celu wspomaganie badań oraz rozwoju nauki w wielu dyscyplinach. Nagrody są wyrazem uznania dla wybitnych instytucji badawczych, które mają największy wpływ na badania naukowe i przyczyniają się do lepszej rozpoznawalności polskiej nauki na świecie. Uniwersytet Jagielloński uhonorowano za wysoki poziom cytowań publikacji w zakresie leśnictwa i weterynarii.
więcej o Research Impact Leaders Award 2016 dla Uniwersytetu Jagiellońskiego

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj