Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nagrody

nagrody mobilna

Studentka UJ nagrodzona przez Polsko-Chińską Radę Biznesu

12.02.2018
W ubiegłym tygodniu, podczas noworocznego spotkania członków i partnerów Polsko-Chińskiej Rady Biznesu, ogłoszono zwycięzców 2. edycji konkursu na najlepsze prace z zakresu współczesnej współpracy gospodarczej Polski i Chin. Wśród 4 najlepszych autorów znalazła się Natalia Ojczyk, studentka Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego (IBiDW UJ).
więcej o Studentka UJ nagrodzona przez Polsko-Chińską Radę Biznesu
nagrody i wyróżnienia

Podano nazwiska laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

07.02.2018
Katechetka Urszula Antosz-Rekucka i teolog ks. prof. Michał Czajkowski - to laureaci Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2017, przyznawanej osobom zasłużonym dla dialogu chrześcijańsko- i polsko-żydowskiego. O wyborze nagrodzonych decyduje kapituła, której przewodniczy prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 2 marca w Akademii Ignatianum w Krakowie.
więcej o Podano nazwiska laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała
nagrody i wyróżnienia

Wojskowy Oskar dla doktora Tomasza Sanaka z UJ CM

29.01.2018
Doktor Tomasz Sanak pracuje w Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wydziału Lekarskiego UJ CM. Jest ratownikiem medycznym, instruktorem i twórcą programów szkoleniowych z zakresu medycyny pola walki. W plebiscycie magazynu wojskowego „Polski Zbrojnej”, którego celem jest uhonorowanie osób zasłużonych dla Wojska Polskiego, zdobył Buzdygana Internautów.
więcej o Wojskowy Oskar dla doktora Tomasza Sanaka z UJ CM
nagrody i wyróżnienia

Medal za przybliżanie drogi do gwiazd

24.01.2018
24 stycznia br. w Collegium Maius odbyła się uroczystość wręczenia złotego Medalu Fromborskiego doktor Agacie Kołodziejczyk. Wyróżnienie to przyznano jej za inicjatywę utworzenia pierwszej w Polsce bazy kosmicznej realizowaną we współpracy ze spółką Space Garden, Obserwatorium Astronomicznym Królowej Jadwigi i Europejską Agencją Kosmiczną.
więcej o Medal za przybliżanie drogi do gwiazd
nagrody i wyróżnienia

Nagroda im. Kazimierza Wyki dla wybitnej tłumaczki

22.01.2018
Tegoroczną laureatką Nagrody im. Kazimierza Wyki została Małgorzata Łukasiewicz, tłumaczka, krytyk literacki i eseistka, znakomita znawczyni literatury europejskiej, zwłaszcza niemieckojęzycznej, wykładowca na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego
więcej o Nagroda im. Kazimierza Wyki dla wybitnej tłumaczki

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj