Nagrody Urzędu Patentowego RP za najlepsze prace naukowe

11.12.2017
Czworo autorów prac licencjackich, magisterskich i doktorskich z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zostało laureatami 15. edycji konkursu Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej (UP RP) na pracę naukową, informację medialną, plakat i krótki film z zakresu własności intelektualnej. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w ubiegły piątek w warszawskim kinie Iluzjon.
więcej o Nagrody Urzędu Patentowego RP za najlepsze prace naukowe

Profesor Jacek Purchla doktorem honoris causa Politechniki Lwowskiej

06.12.2017
Politechnika Lwowska doceniała profesora Jacka Purchlę z Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyrektora Międzynarodowego Centrum Kultury, przyznając mu 4 grudnia br. doktorat honoris causa.
więcej o Profesor Jacek Purchla doktorem honoris causa Politechniki Lwowskiej

Nagrody Miasta Krakowa dla pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

01.12.2017
Profesor Beata Szymańska-Aleksandrowicz, zespół profesora Władysława Śliwińskiego oraz doktoranci Sonia Bała i Tomasz Gwiazda zostali laureatami tegorocznych Nagród Miasta Krakowa. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 30 listopada w sali Obrad Rady Miasta Krakowa.
więcej o Nagrody Miasta Krakowa dla pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
nagrody mobilna

Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”

17.11.2017
Pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy Szpital Urologiczny” oraz „Najlepszy Szpital Ginekologiczny” a także trzecie w kategorii „Najlepszy Szpital Chirurgiczny” – taką decyzję podjęło jury Rankingu Szpitali tygodnika „Wprost”. Nagrodę, w imieniu dyrektor Barbary Bulanowskiej – odebrała zastępca dyrektora Dominika Studnicka.
więcej o Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”

UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017

15.11.2017
Projekt UJ CM zatytułowany „Wsparcie w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum procesów zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi jako strategicznego elementu nowoczesnej organizacji” zdobył pierwsze miejsce w konkursie LUMEN 2017 w kategorii Zarządzanie.
więcej o UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017