Nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi

20.03.2017
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Uroczystość miała miejsce 16 marca 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi

Nowi profesorowie odebrali akty nominacyjne w Pałacu Prezydenckim

09.03.2017
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 8 marca 2017 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 64 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znalazło się pięciu naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nowi profesorowie odebrali akty nominacyjne w Pałacu Prezydenckim

Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

17.01.2017
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystość miała miejsce 12 stycznia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego UJ

13.01.2017
Prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Jacek Popiel przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego. Uroczystość odbyła się 12 stycznia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Uroczystość prowadziła prof. Elżbieta Górska, dziekan wydziału.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego UJ

Profesorowie odebrali akty nominacyjne w Pałacu Prezydenckim

11.01.2017
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 11 stycznia 2017 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 59 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znalazło się sześcioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesorowie odebrali akty nominacyjne w Pałacu Prezydenckim