Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nominacje i promocje

nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP

21.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 13 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Zarządzania i Komunikacji Społecznej

14.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filozoficznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, które odbyły się 13 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 13 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Zarządzania i Komunikacji Społecznej
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

08.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak i prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Jacek Popiel przewodniczyli uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego, które odbyły się 6 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 23 pracowników naukowych, w dwóch grupach, wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne trzech wydziałów

01.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Farmaceutycznego, Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Wydziału Matematyki i Informatyki, które odbyły się 30 maja 2017 roku w auli Collegium Maius. 12 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne trzech wydziałów
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

23.05.2017
Prof. Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 19 maja 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Czternaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj