Nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii i Wydziału BBiB

15.06.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Chemii oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, które odbyły się 14 czerwca 2018 roku w auli Collegium Maius. 12 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii i Wydziału BBiB

Promocje habilitacyjne WFAIS oraz Wydziału Matematyki i Informatyki

15.06.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziału Matematyki i Informatyki, które odbyły się 14 czerwca 2018 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne WFAIS oraz Wydziału Matematyki i Informatyki

Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

08.06.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji, które odbyły się 5 czerwca 2018 roku w auli Collegium Maius. 8 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

Promocje habilitacyjne Wydziału Filozoficznego oraz WZiKS

06.06.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filozoficznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, które odbyły się 6 czerwca 2018 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Filozoficznego oraz WZiKS

Promocje habilitacyjne W. Biologii i W. Geografii i Geologii

25.05.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii, które odbyły się 24 maja 2018 roku w auli Collegium Maius. 6 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Biologii i W. Geografii i Geologii