Nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii

Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii

06.12.2017
Profesor Stanisław Kistryn, prorektor ds. ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Geografii i Geologii. Uroczystość miała miejsce 5 grudnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 6 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Promocje doktorskie Wydziału Chemii

06.12.2017
Profesor Stanisław Kistryn, prorektor ds. ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystość miała miejsce 5 grudnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 14 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii
Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

05.12.2017
Profesor Stanisław Kistryn, prorektor ds. ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 4 grudnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi

Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi

30.11.2017
Profesor Armen Edigarian, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Uroczystość miała miejsce 28 listopada 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi
Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

29.11.2017
Profesor Armen Edigarian, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 28 listopada 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziesięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii