Nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

02.05.2017
Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 27 kwietnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziewięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

27.04.2017
Prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Jacek Popiel przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 24 kwietnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Siedmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

26.04.2017
Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 24 kwietnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Pięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Belweder: Profesorowie odebrali akty nominacyjne

Belweder: Profesorowie odebrali akty nominacyjne

21.04.2017
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 20 kwietnia 2017 roku w Belwederze w Warszawie akty nominacyjne 56 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znalazło się siedmioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Belweder: Profesorowie odebrali akty nominacyjne
Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu

Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu

30.03.2017
Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor UJ ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu. Uroczystość miała miejsce 23 marca 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu