Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Relacje z wykładów i konferencji

relacja

Zagadnienia internacjonalizacji polskiego szkolnictwa wyższego - konferencja na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.02.2017
W Auditorium Maximum UJ rozpoczęła się dwudniowa konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2017" zorganizowana w ramach prowadzonego od 2005 roku programu „Study in Poland” przez Uniwersytet Jagielloński, Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz Fundację Edukacyjną "Perspektywy" i Urząd Miasta Krakowa.
więcej o Zagadnienia internacjonalizacji polskiego szkolnictwa wyższego - konferencja na Uniwersytecie Jagiellońskim
relacja

"Doskonałość naukowa - jak równać do najlepszych"

24.02.2017
W dniach od 23 do 24 lutego w Poznaniu spotkali się eksperci i wybitni przedstawiciele polskiego środowiska naukowego na konferencji zorganizowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polską Akademię Nauk.
więcej o "Doskonałość naukowa - jak równać do najlepszych"
relacja

Jubileuszowa konferencja „Kontrowersje w pediatrii”

17.02.2017
Po raz dziesiąty w Krakowie spotykają się pediatrzy, neonatolodzy oraz lekarze rodzinni z całego kraju, aby omawiać zagadnienia dotyczące nie tylko samej pediatrii, ale także dyskutować na tematy z pogranicza takich specjalności pediatrycznych jak chirurgia, ortopedia, nefrologia, diabetologia oraz poruszać, będące integralną częścią zawodu lekarza, niezwykle aktualne aspekty prawne.
więcej o Jubileuszowa konferencja „Kontrowersje w pediatrii”
relacja mobilna

Nowoczesne symulacje medyczne w Collegium Medicum UJ

28.11.2016
28 listopada w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum odbyły się pokazy symulacji medycznych z wykorzystaniem nowoczesnych fantomów stanowiących wierny model organizmu pacjenta. Prezentacja miała charakter zajęć pokazowych ze studentami UJ CM.
więcej o Nowoczesne symulacje medyczne w Collegium Medicum UJ
relacja

O współpracy akademickiej UE z Azją Środkową

16.11.2016
16 listopada 2016 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczęła się międzynarodowa konferencja pt. Enhancing Cooperation in Higher Education between Central Asia Countries and the European Union, poświęcona współpracy w dziedzinie szkolnictwa wyższego między Unią Europejską a państwami Azji Środkowej.
więcej o O współpracy akademickiej UE z Azją Środkową

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj