Relacje z wykładów i konferencji

Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym

Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym

07.10.2019
7 października rozpoczyna się Tydzień Zdrowia Psychicznego „Human Week" organizowany po raz pierwszy w Krakowie przez Szpital Uniwersytecki we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa oraz Uniwersytetem Jagiellońskim. Wydarzenie będzie okazją, by zatrzymać się na chwilę w codziennym pędzie i skupić na zdrowiu psychicznym. Ułatwią to wykłady, warsztaty, spotkania ze specjalistami, seanse filmowe i wieczory poetyckie.
więcej o Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym
Małopolska Noc Naukowców 2019 na UJ

Małopolska Noc Naukowców 2019 na UJ

30.09.2019
W ubiegły piątek, 27 września Małopolska Noc Naukowców ponownie zawitała na Uniwersytet Jagielloński. Sale laboratoryjne i wykładowe zostały otwarte dla wszystkich tych, którzy przez jedną noc w roku chcieli wcielić się w rolę naukowca.
więcej o Małopolska Noc Naukowców 2019 na UJ
Śniadanie prasowe przed rozpoczęciem roku akademickiego na UJ

Śniadanie prasowe przed rozpoczęciem roku akademickiego na UJ

26.09.2019
Rektor UJ prof. Wojciech Nowak, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Jacek Popiel oraz kanclerz Monika Harpula spotkali się z przedstawicielami mediów na zorganizowanym 26 września w Sali Senackiej Collegium Novum UJ śniadaniu prasowym.
więcej o Śniadanie prasowe przed rozpoczęciem roku akademickiego na UJ
Horizon Europe Weeks

Horizon Europe Weeks

17.09.2019
16 września rozpoczęło się organizowane po raz pierwszy na Uniwersytecie Jagiellońskim wydarzenie - Horizon Europe Weeks (HEW). Jest to inicjatywa umożliwiająca spotkanie wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki, którzy podczas trzydniowych spotkań mają okazję rozmawiać o prowadzonych przez siebie badaniach naukowych, wymieniać poglądy naukowe oraz wspólnie przygotować aplikacje do międzynarodowego projektu badawczego.
więcej o Horizon Europe Weeks
Trzecia edycja Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej

Trzecia edycja Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej

17.09.2019
16 września rozpoczęła się trzecia edycja Kraków Intellectual Property Law Summer School – Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej, która potrwa do 21 września 2019 roku. Organizatorem Szkoły Letniej jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Trzecia edycja Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej