Relacje z wykładów i konferencji

Jubileusz Instytutu Pedagogiki UJ

03.12.2018
50 lat temu, w roku akademickim 1968/69, Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczął swoją działalność jako samodzielna jednostka w strukturach uczelni. Okazja ta stała się powodem do zorganizowania międzynarodowej konferencji naukowej „Dobra edukacji i ich pedagogiczna eksploracja”.
więcej o Jubileusz Instytutu Pedagogiki UJ
Gala Laurów Uniwersyteckich w Krakowie

Gala Laurów Uniwersyteckich w Krakowie

01.12.2018
Uniwersytet Jagielloński po raz pierwszy był gospodarzem Gali Laurów Uniwersyteckich, wspólnego przedsięwzięcia wszystkich studentów uniwersytetów klasycznych w Polsce.
więcej o Gala Laurów Uniwersyteckich w Krakowie
Rozstrzygnięto 2. edycję konkursu fotograficznego Camera Jagellonica

Rozstrzygnięto 2. edycję konkursu fotograficznego Camera Jagellonica

22.11.2018
Poznaliśmy triumfatorów kolejnej edycji konkursu fotograficznego Camera Jagiellonica. 22 listopada w Strefie Studenckiej w Collegium Kołłątaja, podczas wernisażu wystawy zwycięskich zdjęć, dyplomy i nagrody odebrali laureaci konkursu oraz autorzy wyróżnionych prac.
więcej o Rozstrzygnięto 2. edycję konkursu fotograficznego Camera Jagellonica
Leki dla Seniora – IV Forum Seniora na Uniwersytecie Jagiellońskim

Leki dla Seniora – IV Forum Seniora na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.11.2018
13 listopada 2018 r. w auli Auditorium Maximum UJ odbyło się IV Forum Seniora. Tegoroczna edycja poświęcona była tematowi „Leki dla Seniora”. Spotkanie zorganizowane zostało wspólnie przez Dziennik Polski, Uniwersytet Jagielloński, Województwo Małopolskie oraz Narodowy Fundusz Zdrowia.
więcej o Leki dla Seniora – IV Forum Seniora na Uniwersytecie Jagiellońskim
15 pracowitych lat CITTRU

15 pracowitych lat CITTRU

08.11.2018
Już od 15 lat Centrum Transferu Technologii CITTRU działa dla Uniwersytetu Jagiellońskiego i z sukcesem udowadnia, że udana współpraca nauki z biznesem jest możliwa.
więcej o 15 pracowitych lat CITTRU