Relacje z wykładów i konferencji

Mamy receptę na sukces w kardiologii

Mamy receptę na sukces w kardiologii

19.09.2018
135 sesji tematycznych, 500 wykładowców i ponad 6000 uczestników − tak w liczbach prezentował się XXII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbył się w dniach 13-15 września 2018 r. pod hasłem „Niewydolność serca – zatrzymać epidemię”. Jego uczestnicy dyskutowali o przyszłości polskiej kardiologii i o organizacji opieki nad pacjentami z chorobami układu krążenia.
więcej o Mamy receptę na sukces w kardiologii
Zjazd chemików w UJ

Zjazd chemików w UJ

18.09.2018
Ponad 750 chemików z ośrodków akademickich z całego kraju spotkało się we wtorek w Krakowie podczas 61. Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (PTChem). Pięciodniowa konferencja odbywa się na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Zjazd chemików w UJ

06.07.2018
30 czerwca 2018 r. w auli Collegium Novum UJ odbyła się uroczystość rozdania świadectw ukończenia studiów podyplomowych prawa dowodowego w roku akademickim 2017/2018.
więcej o Słuchacze studiów podyplomowych prawa dowodowego odebrali świadectwa ukończenia nauki

20.06.2018
18 czerwca w Auli Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste wręczenie księgi pamiątkowej "Multas per gentes et multa per saecula" wybitnemu archeologowi prof. Januszowi Krzysztofowi Kozłowskiemu.
więcej o Uroczyste wręczenie księgi jubileuszowej prof. Januszowi Krzysztofowi Kozłowskiemu

30.05.2018
Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian oraz dziekan i prodziekan Wydziału Historycznego UJ, profesorowie Jan Święch i Stanisław Sroka odwiedzili w Kolorado (USA) teren, gdzie od 2011 roku Instytut Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzi projekt archeologiczny.
więcej o Delegacja UJ odwiedziła w Kolorado teren badań archeologicznych prowadzonych przez naszych naukowców