Uroczystości

Zakończenie 20. edycji Szkoły Prawa Niemieckiego

14.06.2017
Szkoła Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa i Administracji UJ obchodziła w tym roku dwudziestolecie swojego istnienia. W tym czasie stała się ona przykładem udanej współpracy między Uniwersytetem Jagiellońskim a Uniwersytetami w Heidelbergu i Moguncji, czego świadectwem są setki jej absolwentów.
więcej o Zakończenie 20. edycji Szkoły Prawa Niemieckiego

Medal "Plus ratio quam vis" dla prof. Leah Wortham

12.06.2017
Prof. Leah Wortham odebrała złoty medal "Plus ratio quam vis" z rąk prorektor UJ ds. rozwoju prof. Doroty Malec podczas uroczystego zakończenia tegorocznej edycji Szkoły Prawa Amerykańskiego, które odbyło się 12 czerwca w auli Collegium Maius UJ.
więcej o Medal "Plus ratio quam vis" dla prof. Leah Wortham

Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi 35. urodziny

06.06.2017
6 czerwca 2017 r. w auli Auditorium Maximum UJ odbyła się uroczystość jubileuszowa 35-lecia Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - jednostki pozawydziałowej, której celem jest upowszechnianie kształcenia ustawicznego wśród osób nieaktywnych zawodowo, które ukończyły 60. rok życia i deklarują chęć rozwoju intelektualnego.
więcej o Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi 35. urodziny

01.06.2017
1 czerwca 2017 w Brukseli w Bibliotece Solvay rozpoczyna się międzynarodowe Forum The Guild "Research, Innovation and the Future of Europe". The Guild of European Research-Intensive Universities to międzynarodowa sieć współpracy zrzeszająca prestiżowe uniwersytety europejskie, a której Uniwersytet Jagielloński jest współzałożycielem i członkiem. Forum odbywa się dokładnie w 1. rocznicę ustanowienia sieci.
więcej o The Guild of European Research-Intensive Universities świętuje 1. rocznicę założenia
uroczystość mobilna

25-lecie Funduszu Stypendialnego SYLFF na UJ

17.05.2017
W środę 17 maja w najstarszej siedzibie Uniwersytetu Jagiellońskiego miały miejsce obchody jubileuszu 25. rocznicy ustanowienia Funduszu Stypendialnego im. Ryoichi Sasakawa dla Młodych Liderów w krakowskiej Alma Mater. Uroczyste powitanie zaproszonych gości odbyło się w auli Collegium Maius UJ.
więcej o 25-lecie Funduszu Stypendialnego SYLFF na UJ