Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wizyty

wizyta

Przedstawiciele UJ z wizytą w Chinach

07.09.2017
Na początku września 2017 r. przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyli dwie wizyty na chińskich uczelniach, w trakcie których podjęto istotne kroki w celu rozwoju wzajemnej współpracy.
więcej o Przedstawiciele UJ z wizytą w Chinach
wizyta

UJ będzie rozwijać współpracę z Uniwersytetem w Nowym Sadzie

10.07.2017
W dniach 6-8 lipca prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn przebywał w Uniwersytecie w Nowym Sadzie na zaproszenie rektora tej uczelni prof. Dušana Nikolića. Wizyta była konsekwencją podpisanego 2 miesiące temu porozumienia o współpracy naukowej pomiędzy instytucjami i miała na celu określenie konkretnych obszarów badawczych oraz dydaktycznych, w ramach których uniwersytety mogłyby współdziałać.
więcej o UJ będzie rozwijać współpracę z Uniwersytetem w Nowym Sadzie
wizyta

Prof. Armen Edigarian z wizytą na Indiana University

14.06.2017
W dniach 15-29 maja br. prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian przebywał na Indiana University w Bloomington. Celem wizyty było rozszerzenie współpracy pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a jedną z najbardziej innowacyjnych uczelni w Stanach Zjednoczonych.
więcej o Prof. Armen Edigarian z wizytą na Indiana University
wizyta

Wizyta przedstawicieli The Hong Kong Polytechnic University na Wydziale Filologicznym UJ

30.05.2017
Profesor Chu Hung-Iam, dziekan Wydziału Humanistycznego (Faculty of Humanities) wraz z przedstawicielami jednostek koncentrujących swoją działalność dydaktyczną i naukową w zakresie nauk filologicznych, profesor Chan Shui-duen (Department of Chinese & Bilingual Studies) i profesor Winnie Cheng (Department of English) oraz Emily Ip w dniu 25 maja 2017 r. złożyli wizytę w Uniwersytecie Jagiellońskim i spotkali się z władzami i przedstawicielami Wydziału Filologicznego.
więcej o Wizyta przedstawicieli The Hong Kong Polytechnic University na Wydziale Filologicznym UJ
wizyta

Podpisanie porozumień o współpracy z gruzińskimi uczelniami

22.05.2017
15 maja podczas wizyty w Tbilisi prof. Adam Jelonek, pełnomocnik Rektora UJ ds. internacjonalizacji a zarazem Dyrektor Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu, podpisał w imieniu Rektora UJ dwa międzyuczelniane porozumienia o współpracy naukowej z Międzynarodowym Uniwersytetem Kaukaskim oraz z Państwowym Uniwersytetem im. Ilii Czawczawadze.
więcej o Podpisanie porozumień o współpracy z gruzińskimi uczelniami

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj