Wizyty

Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego

27.04.2017
25 kwietnia 2017 r. studenci z Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego pod opieką profesorów: Marii Stinii, Michała Baczkowskiego i Stanisława A. Sroki, prodziekana Wydziału Historycznego złożyli wizytę w siedzibie wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego w Wiedniu.
więcej o Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego

Przedstawiciele KU Leuven z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

05.04.2017
4 kwietnia 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z belgijskiej uczelni Katholieke Universiteit (KU) Leuven, której przewodniczył prof. Georges Gielen, prorektor ds. wydziałów ścisłych i technicznych oraz kadry naukowej.
więcej o Przedstawiciele KU Leuven z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chile

28.03.2017
W dniach od 18 do 23 marca delegacja, której przewodniczył rektor UJ prof. Wojciech Nowak, a towarzyszyli mu p.o. dyrektor Małopolskiego Centrum Biotechnologii prof. Kazimierz Strzałka oraz reprezentujący Zespół ds. Internacjonalizacji UJ, p.o. kierownik Katedry Biochemii Lekarskiej UJ CM prof. Piotr Laidler, przebywała z wizytą na Uniwersytecie de Concepción w Chile.
więcej o Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chile

Uniwersytet Jagielloński gości ambasadora Portugalii

27.03.2017
27 marca 2017 r. wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył ambasador Portugalii w Polsce João Manuel da Cruz da Silva Leitão.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości ambasadora Portugalii
wizyta mobilna

Uniwersytet Jagielloński nawiązał współpracę z koreańską uczelnią

20.02.2017
20 lutego 2017 r. Uniwersytet Jagielloński podpisał porozumienie z Uniwersytetem Keimyung, mającym siedzibę w Daegu w Korei Południowej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński nawiązał współpracę z koreańską uczelnią