Wizyty

Uniwersytet Jagielloński gościł Ambasadora Bangladeszu

21.05.2018
21 maja 2018 r. wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył Muhammad Mahfuzuar Rahman, ambasador Ludowej Republiki Bangladeszu w Rzeczypospolitej Polskiej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł Ambasadora Bangladeszu

Burmistrz Jassów z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

26.04.2018
26 kwietnia 2018 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja rumuńska, której przewodniczył burmistrz miasta Jassy Mihai Chirica. Gościa przyjęła w Collegium Novum prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec.
więcej o Burmistrz Jassów z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Delegacja UJ z wizytą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

26.04.2018
W dniach 22-28 kwietnia delegacja pracowników i studentów Katedry Arabistyki Instytutu Orientalistyki Wydziału Filologicznego, której przewodniczy rektor UJ prof. Wojciech Nowak, gości w Emiracie Szardży na zaproszenie szejka Sułtana ibn Muhammada al-Qasimiego. Celem wizyty jest pogłębienie współpracy między ośrodkami naukowymi obydwu krajów.
więcej o Delegacja UJ z wizytą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
wizyta

Uniwersytet Jagielloński gościł rektora największej meksykańskiej uczelni

28.03.2018
28 marca 2018 r. z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł Dr Enrique Graue Wiechers, rektor Narodowego Uniwersytetu Autonomicznego Meksyku (UNAM) - najstarszego północnoamerykańskiego uniwersytetu i największej uczelni w Ameryce Łacińskiej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł rektora największej meksykańskiej uczelni

Ambasador Pakistanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

15.03.2018
15 marca 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł ambasador Pakistanu w Polsce Shafquat Ali Khan. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
więcej o Ambasador Pakistanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim