Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wizyty

wizyta

Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w Chinach

12.12.2016
Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego pod przewodnictwem rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka gościła w Chinach w dniach od 7 do 11 grudnia 2016 roku. W jej skład weszli również: dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ prof. Zdzisław Mach, dyrektor Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ prof. Adam Jelonek oraz dyrektor Instytutu Konfucjusza dr Joanna Wardęga i wicedyrektor Instytutu - pan Han Xinzhong.
więcej o Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w Chinach
wizyta

Premier Węgier: Profesor Felczak był dla nas ambasadorem "Solidarności"

09.12.2016
- Chcieliśmy usłyszeć prawdę od wiarygodnej osoby, od bohatera z okresu II wojny światowej, który był więziony przez nazistów, a potem przez komunistów. Legendarny profesor wytyczył naszym politycznym celom drogę - mówił premier Węgier Viktor Orban, podczas wizyty na Uniwersytecie Jagiellońskim, o swoim nauczycielu akademickim, profesorze Wacławie Felczaku, postaci istotnej dla formowania się węgierskiej opozycji demokratycznej w latach 70. i 80.
więcej o Premier Węgier: Profesor Felczak był dla nas ambasadorem "Solidarności"
wizyta

Uniwersytet Jagielloński gości ambasadora Meksyku

25.10.2016
25 października 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Meksyku w Polsce Alejandro Negrín Muñoz. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak. W spotkaniu uczestniczył również dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ prof. Zdzisław Mach.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości ambasadora Meksyku

Otwarcie Centrum Studiów Tajwańskich UJ

17.10.2016
W poniedziałek 17 października 2016 w Collegium Novum odbyło się otwarcie Centrum Studiów Tajwańskich UJ. Ambasador Tajwanu Ming-Jeng Chen, dyrektor Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Uniwersytecie Jagiellońskim, gościł w gabinecie rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka.
więcej o Otwarcie Centrum Studiów Tajwańskich UJ
wizyta

Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich na UJ

13.10.2016
Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar gościł 12 października w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego. Najpierw odwiedził Dział ds. Osób Niepełnosprawnych, wieczorem zaś poprowadził debatę w Auditorium Maximum.
więcej o Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich na UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj