Wizyty

Przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chinach

13.12.2017
W skład delegacji z Uniwersytetu Jagiellońskiego weszli, obok rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka: pełnomocnik rektora ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek, dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych prof. Zdzisław Mach, dyrektor Instytutu Konfucjusza dr Joanna Wardęga i dr Małgorzata Osińska.
więcej o Przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chinach
wizyta

UJ rozwija współpracę z chińską uczelnią

30.11.2017
30 listopada 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się spotkanie z delegacją Dalian University of Foreign Languages – jednej z wiodących chińskich uczelni językowych, obecnie oferującej również studia w wielu innych dziedzinach.
więcej o UJ rozwija współpracę z chińską uczelnią
mobilna

UJ zacieśnia współpracę z uczelniami ukraińskimi

14.11.2017
W dniach 14–15 listopada Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja Związku Rektorów Uczelni Ukraińskich. Głównym punktem spotkania była środowa debata na temat współpracy uczelni polskich i ukraińskich, która rozpoczęła się o 11:00 w Sali Bobrzyńskiego Collegium Maius UJ.
więcej o UJ zacieśnia współpracę z uczelniami ukraińskimi

Delegacja z Pekinu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.11.2017
13 listopada 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja Pekińskiego Uniwersytetu Języków Obcych (Beijing Foreign Studies University), popularnie zwanego Beiwai.
więcej o Delegacja z Pekinu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

UJ nawiązuje współpracę z Uniwersytetem w Groningen

09.11.2017
9 listopada 2017 r. w Collegium Maius podpisane zostało memorandum o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a Uniwersytetem w Groningen.
więcej o UJ nawiązuje współpracę z Uniwersytetem w Groningen