Wizyty

Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich na UJ

Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich na UJ

13.10.2016
Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar gościł 12 października w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego. Najpierw odwiedził Dział ds. Osób Niepełnosprawnych, wieczorem zaś poprowadził debatę w Auditorium Maximum.
więcej o Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich na UJ
Uniwersytet Jagielloński gości delegację z Hong-Kongu

Uniwersytet Jagielloński gości delegację z Hong-Kongu

10.10.2016
10 października 2016 r. wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożyła delegacja z Uniwersytetu Politechnicznego w Hong Kongu (Hong Kong Polytechnic University), w której skład weszli m.in. dziekan Wydziału Zarządzania prof. Edwin Cheng oraz prodziekani prof. Gerald Gorn i dr Pamsy Hui.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości delegację z Hong-Kongu
Delegacja z Hanbanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Delegacja z Hanbanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

07.10.2016
7 października 2016 r. Uniwersytet Jagielloński gościł delegację z Hanbanu, czyli Państwowego Chińskiego Biura ds. Międzynarodowej Promocji Języka Chińskiego, w składzie: Ma Jianfei - Zastępca Dyrektora Hanban, Wang Feng - Zastępca Dyrektora ds. Instytutów Konfucjusza w Europie oraz Wang Lei z Wydziału ds. Instytutów Konfucjusza w Europie.
więcej o Delegacja z Hanbanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Konsul generalny Francji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Konsul generalny Francji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.09.2016
27 września 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedził konsul generalny Francji w Krakowie Frédéric de Touchet. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Konsul generalny Francji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Akademiki UJ CM - przykład udanego partnerstwa publiczno-prywatnego

Akademiki UJ CM - przykład udanego partnerstwa publiczno-prywatnego

26.09.2016
Wyremontowane akademiki przeznaczone dla studentów medycyny UJ Collegium Medicum przy ulicy Badurskiego w Krakowie-Prokocimiu zwiedzał 26 września w towarzystwie władz UJ minister nauki i szkolnictwa wyższego, wicepremier Jarosław Gowin.
więcej o Akademiki UJ CM - przykład udanego partnerstwa publiczno-prywatnego