Lista wiadomości

mobilna

Nowa wizytówka Uniwersytetu Jagiellońskiego w internecie

09.02.2018
Strona www.welcome.uj.edu.pl adresowana jest głównie do obcokrajowców, którzy rozważają podjęcie studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim, a także do zagranicznych naukowców planujących pobyt na naszej uczelni.
więcej o Nowa wizytówka Uniwersytetu Jagiellońskiego w internecie

Osiągnięcie doktora Jakuba Szewczyka z Instytutu Psychologii UJ

09.02.2018
Doktor Jakub Szewczyk z Zakładu Psychologii Eksperymentalnej IP UJ został laureatem stypendium indywidualnego Marii Skłodowskiej-Curie (Maria Skłodowska-Curie Individual Fellowships) finansowanego przez Unię Europejską.
więcej o Osiągnięcie doktora Jakuba Szewczyka z Instytutu Psychologii UJ
mobilna

Anna Kańtoch zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie dla wynalazców

08.02.2018
Doktorantka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum (WL UJ CM) Anna Kańtoch została laureatką ogólnopolskiego konkursu "Student-wynalazca", którego organizatorem jest Politechnika Świętokrzyska. W nagrodę, wiosną tego roku, będzie miała szansę zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązanie na 46. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie.
więcej o Anna Kańtoch zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie dla wynalazców
uroczystość

Całe życie dla nauki i uniwersytetu

07.02.2018
7 lutego 2018 r. odbyła się uroczystość przyznania odznaki Zasłużony dla Uniwersytetu Jagiellońskiego dwojgu wybitnym profesorom: Urszuli Marcie Doleżal i Tadeuszowi Cichockiemu. Decyzję o ich uhonorowaniu podjął wcześniej Senat Uniwersytetu Jagiellońskiego na wniosek Kolegium Rektorskiego oraz Rady Wydziału Lekarskiego.
więcej o Całe życie dla nauki i uniwersytetu
nominacje i promocje

Prof. Radosław Śpiewak z Wydziału Farmacji UJ CM odebrał akt nominacyjny

07.02.2018
6 lutego br. w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje profesorskie 40 naukowcom. Wśród nich był profesor Radosław Śpiewak z Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
więcej o Prof. Radosław Śpiewak z Wydziału Farmacji UJ CM odebrał akt nominacyjny