Lista wiadomości

nagrody mobilna

Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”

17.11.2017
Pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy Szpital Urologiczny” oraz „Najlepszy Szpital Ginekologiczny” a także trzecie w kategorii „Najlepszy Szpital Chirurgiczny” – taką decyzję podjęło jury Rankingu Szpitali tygodnika „Wprost”. Nagrodę, w imieniu dyrektor Barbary Bulanowskiej – odebrała zastępca dyrektora Dominika Studnicka.
więcej o Szpital Uniwersytecki wyróżniony na gali „Orły WPROST”

VII Ogólnopolska Konwencja Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych

17.11.2017
W dniach 9-10 listopada 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim pod hasłem "Myśleć globalnie, działać regionalnie. Studia regionalne w perspektywie nauki o stosunkach międzynarodowych" odbyła się kolejna konwencja PTSM.
więcej o VII Ogólnopolska Konwencja Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych
mobilna

Karolina Bojar - Przyjemne z pożytecznym [WYWIAD]

16.11.2017
Ma 20 lat, studiuje równolegle dwa kierunki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, przewodniczy kołu naukowemu, a w weekendy sędziuje mecze piłkarskie. Kim jest Karolina Bojar i dlaczego przyciąga uwagę kibiców i mediów na całym świecie?
więcej o Karolina Bojar - Przyjemne z pożytecznym [WYWIAD]
mobilna

16.11.2017
13 listopada br. w Brukseli szesnaście instytucji reprezentujących dziewiętnaście europejskich ośrodków badań podpisało porozumienie powołujące do życia Ligę Europejskich Źródeł Światła Opartych na Akceleratorach - LEAPS. Inauguracja współpracy odbyła się w obecności przedstawiciela Komisji Europejskiej, dyrektora generalnego ds. badań naukowych i innowacji Roberta-Jana Smitsa. Wśród inicjatorów porozumienia i sygnatariuszy umowy znalazł się prof. dr hab. Marek Stankiewicz, dyrektor Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
więcej o Uniwersytet Jagielloński w Lidze Europejskich Źródeł Światła Opartych na Akceleratorach
nagrody mobilna

UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017

15.11.2017
Projekt UJ CM zatytułowany „Wsparcie w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum procesów zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi jako strategicznego elementu nowoczesnej organizacji” zdobył pierwsze miejsce w konkursie LUMEN 2017 w kategorii Zarządzanie.
więcej o UJ CM zwycięzcą konkursu LUMEN 2017