Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

wizyta

UJ nawiązuje współpracę z Uniwersytetem w Groningen

09.11.2017
9 listopada 2017 r. w Collegium Maius podpisane zostało memorandum o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a Uniwersytetem w Groningen.
więcej o UJ nawiązuje współpracę z Uniwersytetem w Groningen
uroczystość

Sesja naukowa w ramach 12. edycji Dni Jana Pawła II

09.11.2017
Po raz dwunasty w Krakowie odbywa się wydarzenie, którego celem jest upamiętnienie postaci papieża Jana Pawła II i popularyzacja jego dziedzictwa wśród społeczności akademickiej Krakowa. Głównym punktem zaplanowanego na trzy dni programu jest sesja naukowa pt. "Prawa człowieka i prawa narodów". Jej tytuł jest tożsamy z hasłem przewodnim tegorocznej edycji Dni Jana Pawła II.
więcej o Sesja naukowa w ramach 12. edycji Dni Jana Pawła II

Dr hab. Maciej Kowalczyk uhonorowany odznaką Honoris Gratia

08.11.2017
Były dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu dr hab. Maciej Kowalczyk otrzymał we wtorek z rąk prof. Jacka Majchrowskiego, prezydenta Krakowa, odznakę Honoris Gratia. Wyróżnienie to jest przyznawane w dowód uznania za szczególne zasługi dla miasta i jego mieszkańców.
więcej o Dr hab. Maciej Kowalczyk uhonorowany odznaką Honoris Gratia
nominacje i promocje

Nowy dyrektor szpitala dziecięcego rozpoczął urzędowanie

07.11.2017
Poprawa pozamedycznej obsługi pacjenta, dalszy rozwój diagnostyki i leczenia, kontynuacja modernizacji szpitala oraz uzyskanie płynności finansowej placówki - to główne punkty programu prof. Krzysztofa Fyderka, nowego dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie (USD). W poniedziałek przejął on kierowanie jednym z największych szpitali pediatrycznych w Polsce. Funkcję tę będzie sprawować przez najbliższe 6 lat.
więcej o Nowy dyrektor szpitala dziecięcego rozpoczął urzędowanie
mobilna

Porozumienie pomiędzy UJ a wydawnictwem „Charaktery”. Do wygrania indeksy na psychologię

07.11.2017
Porozumienie, dzięki któremu zwycięzcy Turnieju Wiedzy Psychologicznej będą mogli wygrać trzy indeksy na studia na kierunku psychologia w Uniwersytecie Jagiellońskim, podpisali pod koniec października br. w Collegium Novum prorektor ds. nauki UJ, prof. Armen Edigarian i redaktor naczelny magazynu „Charaktery” Bogdan Białek.
więcej o Porozumienie pomiędzy UJ a wydawnictwem „Charaktery”. Do wygrania indeksy na psychologię

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj