Lista wiadomości

Dyrektor USD podpisał inicjatywę szanghajską na rzecz pediatrii

14.06.2018
Prof. Krzysztof Fyderek, dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie (USD), został jednym z 15 sygnatariuszy dokumentu "International Cooperation on Child Health Promotion - Shanghai Initiative". Inicjatywę, zakładająca międzynarodową współpracę na rzecz promocji zdrowia dzieci, podpisano w Szanghaju podczas PuJaing International Forum on Pediatrics and Children’s Health.
więcej o Dyrektor USD podpisał inicjatywę szanghajską na rzecz pediatrii

Goście Biblioteki Jagiellońskiej będą mogli podziwiać prace Archiego Granota

14.06.2018
14 czerwca w budynku Biblioteki Jagiellońskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się wernisaż wystawy prac Archiego Granota, artysty tworzącego sefardyjską odmianę wycinanki żydowskiej.
więcej o Goście Biblioteki Jagiellońskiej będą mogli podziwiać prace Archiego Granota
osiągnięcie mobilna

WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP

14.06.2018
"Dziennik Gazeta Prawna" opublikował wyniki XII Rankingu Wydziałów Prawa, który ponownie w kategorii uczelni publicznych wygrał, ósmy raz z rzędu, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP
osiągnięcie mobilna

Wyróżnienia dla studentów z UJ CM

14.06.2018
Jakub Krężel oraz Paulina Kłapacz – otrzymali kolejno pierwsze i trzecie miejsce – za prace prezentowane na sesjach plakatowych zorganizowanych w ramach XIII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej, która odbyła się 7 czerwca br. w Zabrzu.
więcej o Wyróżnienia dla studentów z UJ CM
mobilna

Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.06.2018
Kierunek studiów drugiego stopnia chemia medyczna bazuje na solidnych podstawach z zakresu chemii oraz dodatkowo obejmuje wybrane zagadnienia z zakresu nauk biologicznych, medycznych i farmaceutycznych. Jego absolwenci będą posiadali interdyscyplinarne wykształcenie w dziedzinie nauk chemicznych.
więcej o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim