Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

Delegacja z Iranu z wizytą na UJ

06.03.2018
6 marca Uniwersytet Jagielloński gościł w swoich murach delegację z Imam Khomeini International University w Iranie. Przybyłych naukowców przyjął w swoim gabinecie rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Delegacja z Iranu z wizytą na UJ
sport

Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

06.03.2018
3 marca na stoku Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej odbyły się zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM prof. Tomasza Grodzickiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Na starcie stanęli studenci, absolwenci oraz pracownicy UJ CM. Najmłodsi poznawali tajniki sztuki narciarskiej podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.
więcej o Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Koloproktologia praktyczna - pionierskie studia podyplomowe w UJ CM

06.03.2018
W ubiegłą sobotę Medyczne Centrum Kształcenia Studia Podyplomowego UJ wraz z Wydziałem Lekarskim UJ CM zainaugurowały dwusemestralne studia podyplomowe koloproktologia praktyczna. To jedyna forma kształcenia na rynku europejskim uwzględniająca problematykę koloproktologii w teorii i praktyce. W pierwszej edycji studiów uczestniczy 30 lekarzy chirurgów z całej Polski.
więcej o Koloproktologia praktyczna - pionierskie studia podyplomowe w UJ CM
sport

Sportowe sukcesy reprezentów UJ

05.03.2018
W miniony weekend 3-4 marca zawodnicy i zawodniczki reprezentujący Uniwersytet Jagielloński rywalizowali o mistrzostwo Polski w futsalu kobiet podczas turnieju Final Four Ekstraligi Fustalu Kobiet PZPN oraz akademickie mistrzostwo Polski w snowboardzie.

 

 

więcej o Sportowe sukcesy reprezentów UJ

Zagraniczni eksperci dołączają do kadry akademickiej UJ

05.03.2018
W poniedziałek 5 marca rektor UJ prof. Wojciech Nowak spotkał się z grupą zagranicznych naukowców, którzy przyjechali na Uniwersytet Jagielloński, aby objąć stanowiska profesorów wizytujących. Spotkanie to było swoistą inauguracją nowej odsłony programu profesury zagranicznej na UJ, finansowanego ze specjalnego funduszu utworzonego przez rektora.
więcej o Zagraniczni eksperci dołączają do kadry akademickiej UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj