27.09.2017
27 września br. odbyło się posiedzenie komisji powołanej do przeprowadzenia postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Do konkursu przystąpiło 6 osób.
więcej o Prof. Krzysztof Fyderek kandydatem na dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie
Otwarcie Krakowskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2017

26.09.2017
W Auditorium Maximum UJ przez dwa dni (26-27 września) odbywa się Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wydarzenie, podczas którego przyszłoroczni maturzyści mogą dowiedzieć się, jak najlepiej przygotować się do egzaminu dojrzałości oraz uzyskać cenne wskazówki dotyczące możliwości przyszłego studiowania.
więcej o Otwarcie Krakowskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2017

25.09.2017
W spotkaniu, które odbyło się w dniach od 21 do 22 września w Nowym Sadzie (Serbia) uczestniczyła delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z prorektorem ds. badań i funduszy strukturalnych prof. Stanisławem Kistrynem oraz pełnomocnikiem rektora UJ ds.internacjonalizacji prof. Adamem Jelonkiem.
więcej o Delegacja UJ na 4th Meeting of China-CEECs Higher Education Institutions Consortium
Konferencja "Polskie Towarzystwo Mikrobiologów: wczoraj - dziś - jutro"
relacja

Konferencja "Polskie Towarzystwo Mikrobiologów: wczoraj - dziś - jutro"

24.09.2017
Od 22 do 23 września w Auditorium Maximum UJ odbyła się konferencja naukowa "PTM: wczoraj - dziś - jutro", której organizatorem było Polskie Towarzystwo Mikrobiologów oraz Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ oraz Katedra Mikrobiologii Wydziału Lekarskiego UJ CM.
więcej o Konferencja "Polskie Towarzystwo Mikrobiologów: wczoraj - dziś - jutro"
Rektor UJ złożył kondolencje ambasadorowi Meksyku

22.09.2017
Prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, występując w imieniu społeczności akademickiej naszej uczelni, przesłał ambasadorowi Meksyku w Polsce JE Alejandrowi Negrínowi Muñozowi kondolencje z powodu tragicznego trzęsienia ziemi, które dotknęło Meksyk powodując śmierć kilkuset ludzi.
więcej o Rektor UJ złożył kondolencje ambasadorowi Meksyku