Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

mobilna

Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

11.06.2018
Od roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytet Jagielloński uruchamia unikatowy w skali kraju program Korean Studies. Realizowany on będzie we współpracy z Keimyung University w Daegu (Korea Południowa). Studia prowadzone będą w języku angielskim.
więcej o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

Dwa kierunki studiów z dotacją projakościową w latach 2018-2020

11.06.2018
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) opublikowało wykaz jednostek organizacyjnych uczelni zakwalifikowanych do finansowania w latach 2018-2020 w ramach dotacji projakościowej. Na liście jest 25 wydziałów uczelni z całej Polski, w tym 2 z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Każda z nagrodzonych jednostek otrzyma przez najbliższe 3 lata nawet milion złotych rocznie na realizację kształcenia i dalszy rozwój.
więcej o Dwa kierunki studiów z dotacją projakościową w latach 2018-2020
mobilna

Jakie będą wnętrza przyszłej biblioteki UJ CM w Prokocimiu? [PROJEKTY]

09.06.2018
Magdalena Jankowska i Weronika Mateja zajęły ex aequo 1. miejsce, w ogłoszonym wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum (UJ CM) i Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (ASP), konkursie na aranżację wnętrz nowej Biblioteki Medycznej UJ CM w Krakowie-Prokocimiu. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w przyszły piątek w auli Collegium Nowodworskiego.
więcej o Jakie będą wnętrza przyszłej biblioteki UJ CM w Prokocimiu? [PROJEKTY]

Informacja o proteście studenckim

09.06.2018
W piątek wieczorem grupa studentów rozpoczęła strajk okupacyjny na terenie Uniwersytetu, aby zamanifestować w ten sposób poparcie dla protestujących studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
więcej o Informacja o proteście studenckim

Uniwersytet Jagielloński w rankingu QS World University Rankings

08.06.2018
W tegorocznej edycji rankingu QS World University Rankings, który prezentuje 1000 najlepszych uczelni z całego świata, znalazło się 14 uczelni z Polski. Wśród nich najwyżej sklasyfikowane zostały Uniwersytety - Warszawski i Jagielloński.
więcej o Uniwersytet Jagielloński w rankingu QS World University Rankings

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj