Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Absolwenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Małopolski Dzień Uczenia się przez całe życie - bezpłatne konsultacje w Biurze Karier UJ

8 czerwca odbędzie się Małopolski Dzień Uczenia się, ustanowiony w 2010 roku uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego. Ma na celu propagowanie rozwoju osobistego i dobrej organizacji czasu wolnego wśród Małopolan. W tym roku zostanie on zorganizowany po raz pierwszy w formie bezpłatnie dostępnych dla mieszkańców działań, które mogą być zorganizowanie przez różne instytucje i firmy, na terenie całego województwa. Działania te mogą przybrać dowolną formułę jak np. warsztaty, szkolenia, wykłady, prezentacje, wystawy i inne mogące promować ideę rozwoju osobistego, gdzie myślą przewodnią jest hasło „Uczenie się łączy pokolenia".

Biuro Karier UJ aktywnie włącza się w tę inicjatywę. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dokumentów aplikacyjnych w siedzibie Biura Karier UJ.

 

UWAGA! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!Kiedy: 8 czerwca  (środa)
ul. Straszewskiego 25/12, Kraków
godz. 9 - 15

 

UWAGA! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Wyślij e-mail: zapisy.bk@uj.edu.pl (w temacie wpisz "MPKU - konsultacje", a w treści imię, nazwisko, nr telefonu, oraz jeśli jesteś studentem - nazwę uczelni, wydział, kierunek, rok studiów)

W 2010 roku Zarząd Województwa Małopolskiego ustanowił 8 czerwca MAŁOPOLSKIM DNIEM UCZENIA SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE. Inicjatywa Małopolskiego Dnia Uczenia zrodziła się w Małopolskim Partnerstwie na rzecz Kształcenia Ustawicznego (więcej o Partnerstwie przeczytasz na www.pociagdokariery.pl. Dzień 8 czerwca nie został wybrany przypadkowo. Tego dnia w 1979 r. Papież Jan Paweł II spotkał się z przedstawicielami nauki i młodzieżą uczącą się. Patronami Dnia ustanowiono: św. Jadwigę Królową oraz św. Benedykta z Nursji, uważanego za opiekuna m.in. nauczycieli i uczniów.
 
 

Data opublikowania: 06.06.2011
Osoba publikująca: Patrycja Supik
Biuro Karier

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj