Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Absolwenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ruszyła kolejna edycja badania Universum Professional Survey

Ruszyła kolejna edycja badania Universum Professional Survey. I Ty możesz wypowiedzieć się na temat swojego idealnego pracodawcy!

Zobacz: survey.confirmit.com/wix3/p1785292685.aspx?reid=1

Już po raz czwarty  firma Universum przeprowadza w Polsce badanie profesjonalistów. Universum Professional Survey jest prowadzone  corocznie w 30 krajach na całym świecie. Jego celem jest poznanie oczekiwań i preferencji profesjonalistów związanych z ich karierą i rozwojem zawodowym. Badanie pozwala na przeanalizowanie jakości wizerunku pracodawców na wybranym rynku pracy oraz czynników przesądzających o ich atrakcyjności. Na podstawie jego wyników zostaje sporządzony także ranking Idealny Pracodawca według profesjonalistów.

W ubiegłorocznej polskiej edycji badania wzięło udział ponad 17 000 respondentów, co daje Universum Professional Survey miejsce w czołówce badań polskiego rynku pracy.
Weź udział!

Jeśli posiadasz wyższe wykształcenie i masz za sobą przynajmniej rok pracy zawodowej i Ty możesz wziąć udział w badaniu Universum Professional Survey! Wystarczy, że klikniesz w ten link i wypełnisz ankietę online. Nie zajmie Ci to więcej niż 15 minut a w zamian otrzymasz:

Natychmiastową informację zwrotną opartą na Twoich odpowiedziach  - jaki jest Twój profil kariery i który pracodawca pasuje do Ciebie najlepiej (za pośrednictwem Springboardr.com)

E-book "Networking Works", który pomoże Ci w stworzeniu strategii osobistego rozwoju zawodowego (WetFeet Insider Guide o wartości 20 Euro)

Ponadto możesz wygrać:

  • Weekedowy pobyt w SPA dla dwóch osób
  • Telefon Blackberry
  • Zestawy luksusowych kosmetyków
  • Multimedialne kursy językowe „Angielski w biznesie"


Weź udział już teraz! Badanie Universum Professional Survey jest całkowicie niezależne. Odpowiedzi są anonimowe, a rozpowszechnieniu podlegają tylko zbiorcze wyniki.
Patronat medialny nad badaniem Universum Professional Survey objęli: „Harvard Business Review Polska", „Puls Biznesu", oraz portale internetowe: Kariera.com.pl, GazetaPraca.pl, Praca.pl, Praca.WP.PL, Stepstone.pl.

Data opublikowania: 21.06.2011
Osoba publikująca: Patrycja Supik
Biuro Karier

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj