Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Absolwenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę z zakresu etyki w biznesie Verba Veritatis

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego zapraszają do udziału w VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę z zakresu etyki w biznesie Verba Veritatis.

Pula nagród dla laureatów tegorocznej edycji Konkursu uległa zwiększeniu do 7000 zł oraz laptop przenośny. Nagrody zostały ufundowane przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, Kancelarię Prawną Incaso WEC S.A., jak również KRD BIG S.A.

Termin zgłaszania prac upływa 30 września 2011r.

Konkurs skierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów publicznych i niepublicznych uczelni wyższych w Polsce niezależnie od rodzaju i trybu studiów. Konkurs Verba Veritatis zyskał sobie rangę prestiżowego, ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę związaną z tematyką etyki w biznesie. Konkurs ma na celu kreowanie oraz umacnianie postaw etycznych zgodnych z zasadami współżycia społecznego wśród przedsiębiorców oraz konsumentów dla budowania długotrwałego, wzajemnego zaufania. Ponadto ideą konkursu jest zachęcanie przyszłych przedsiębiorców do postaw etycznych, odpowiedzialnych i zgodnych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Szczegółowe informację dotyczące konkursu można znaleźć w ulotce oraz na stronie internetowej www.kpf.pl

Data opublikowania: 10.08.2011
Osoba publikująca: Patrycja Supik
Biuro Karier

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj