Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Absolwenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kompleksowe, bezpłatne szkolenia menedżerskie!

Do 30 września 2011 trwa przyjmowanie zgłoszeń chętnych do udziału w szkoleniach menadżerskich, doradztwie biznesowym i konkursie na biznesplan w ramach projektu "System Naczyń Połączonych".

MYŚLISZ O TYM? ZDECYDUJ JUŻ TERAZ!

Studenci, doktoranci, naukowcy oraz absolwenci (do 12 miesięcy od dnia ukończenia studiów) zainteresowani przedsiębiorczością opartą o innowacje i badania naukowe (uwaga: na starcie nie trzeba mieć gotowego pomysłu na firmę) mogą w ramach projektu BEZPŁATNIE uczestniczyć w:


KOMPLEKSOWYCH SZKOLENIACH MENADŻERSKICH

- autorskim programie szkoleniowo – doradczym odnoszącym się m.in. do takich zagadnień jak: pomysł na biznes - jego prezentacja, marketing, komercjalizacja, strategie biznesowe, zarządzanie, negocjacje i wiele innych.

Pod okiem ekspertów uczestnicy cyklu szkoleniowo – doradczego przygotują profesjonalny biznesplan, który może zostać złożony do konkursów na uzyskanie dotacji inwestycyjnej (do 40 000 zł) organizowanych przez instytucje realizujące w Małopolsce projekty w ramach działania 6.2 POKL "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia".

Autorzy najlepszych biznesplanów otrzymają dodatkowo przygotowane przez CITTRU nagrody finansowe (do 3000 zł).

Szczegóły: snp.cittru.uj.edu.pl/?q=node/34
 

Data opublikowania: 17.08.2011
Osoba publikująca: Patrycja Supik
Biuro Karier

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj