Nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne w dyscyplinie nauki farmaceutyczne

26.06.2024
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym uczonych w dyscyplinie nauki medyczne, które odbyły się 25 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Ośmioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinie nauki farmaceutyczne
Promocje habilitacyjne w dyscyplinie nauki biologiczne

21.06.2024
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Piotr Kuśtrowski przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym uczonych w dyscyplinie nauki biologiczne, które odbyły się 20 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Dwanaścioro pracowników naukowych z wydziałów: Biologii oraz Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, a także Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinie nauki biologiczne
Promocje habilitacyjne w dyscyplinie nauki o zdrowiu

21.06.2024
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym uczonych w dyscyplinie nauki o zdrowiu, które odbyły się 20 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Siedmioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinie nauki o zdrowiu
Promocje habilitacyjne w dyscyplinach: nauki o sztuce oraz literaturoznawstwo

19.06.2024
Rektor UJ prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym uczonych w dyscyplinach: nauki o sztuce oraz literaturoznawstwo, które odbyły się 18 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Dziesięcioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy. W uroczystości uczestniczyli także dziekani: Wydziału Polonistyki dr hab. Jarosław Fazan, prof. UJ oraz Wydziału Historii prof. Stanisław Sroka.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinach: nauki o sztuce oraz literaturoznawstwo
Promocje habilitacyjne w dyscyplinach: nauki fizyczne oraz astronomia

17.06.2024
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jarosław Górniak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym uczonych w dyscyplinach: nauki fizyczne oraz astronomia, które odbyły się 13 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Siedmioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy. W uroczystości uczestniczyła dziekan Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ prof. Ewa Gudowska- Nowak.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinach: nauki fizyczne oraz astronomia