Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AIP UJ Własny biznes: marzenia i realia

AIP UJ Własny biznes: marzenia i realia

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na wyjątkową prelekcję. Prowadzenie: Pernille Plantener – duński coach i trener.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada (poniedziałek) godz. 18.00 – 20.00
Miejsce: Pauza in Garden ul. Rajska 12, Kraków.
Wstęp bezpłatny – prosimy o rejestrację swojego udziału.
Wystąpienie będzie w języku angielskim i tłumaczone na język polski.
Organizator: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ.
Informacje: inkubator@uj.edu.pl

Jest wiele spraw, które trzeba wziąć pod uwagę, kiedy zakłada się własny biznes: co jest Twoim produktem, kto jest Twoim klientem, skąd wziąć środki na start, jak Twoja firma będzie funkcjonować?

Własna działalność to nie jest łatwy sposób na zarabianie pieniędzy. Nawet za najbardziej wyjątkowym pomysłem stoją niezliczone godziny pracy, formalności, które trzeba dopełnić, procedury, które trzeba przejść, a przy tym wszystkim ogromna presja, żeby zapewnić byt sobie i rodzinie. Dlatego ważne jest zadać sobie pytanie: jak wytrwać przy swoim marzeniu, konfrontując się z przytłaczającymi niekiedy realiami?

Podczas prezentacji Pernille Plantener podpowie, w jaki sposób możemy wcielić w życie swój biznes marzeń, biorąc pod uwagę odpowiedzialność związaną z samozatrudnieniem. W trakcie trzech lat prowadzenia własnej działalności Pernille doświadczała zarówno niezwykłej satysfakcji z powodu tego, że udało jej się wcielić marzenia w życie, jak i niesamowitego stresu i przytłoczenia, kiedy zderzała się z twardymi realiami. Jej doświadczenia obejmują zarówno rezygnację z klienta przynoszącego 40 tysięcy funtów rocznie dochodu bez posiadania innych źródeł zarobku, jak i ciche marzenia o swojej przyszłości kilka lat wcześniej.

Pernille Plantener pochodzi z Danii. Jest certyfikowaną trenerką metody Nonviolent Communication i akredytowanym coachem. Prowadzi firmę BusinessByHeart, w ramach której oferuje coaching indywidualny i dla firm. Wcześniej specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i biznesie. Posiada szerokie doświadczenie w sferze rozwoju osobistego. Ceni alternatywne podejścia do życia. Miłośniczka jogi i medytacji. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.

Prezentacja jest wstępem do warsztatów: „Satysfakcjonujące życie zawodowe", które organizowane są w lutym 2016 w Krakowie przez Strefę Relacji oraz LeanCe.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron