Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Design Thinking Week Polska 2015

Design Thinking Week Polska 2015

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zaprasza do wzięcia udziału w zaplanowanych warsztatach i konsultacjach w Krakowie.

Już 2 listopada rozpoczyna się tegoroczna edycja Design Thinking Week - wydarzenia skupionego na promocji innowacyjności, twórczego myślenia i kreatywnych rozwiązań.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ jest partnerem lokalnym.

Design Thinking Week odbywa się w 13 miastach. Pełna lista znajduje się na stronie internetowej projektu: http://dtweek.pl/. Wydarzenia w Krakowie: http://dtweek.pl/?page_id=238/

Na uczestników Design Thinking Week w Krakowie czekają nie lada atrakcje:

02.11.2015 r. „CaseLab – Laboratorium Dobrych Praktyk". Cykl ma na celu wspólne tworzenie rozwiązań rynkowych w oparciu o metodykę design thinking  i realne przypadki biznesowe w zespołach multidyscyplinarnych.  Spotkanie adresowane jest w szczególności do studentów, doktorantów i naukowców specjalizujących się w: biomechanice,  mechatronice,  automatyce, materiałoznawstwie, wzornictwie przemysłowym, fizjoterapii i rehabilitacji. (prowadzi INTECH PK)

03-04.11.2015 r. 2 dniowe warsztaty szkoleniowe poświęcone poszczególnym etapom Design Thinking. Pierwsze warsztaty to Chłopska Szkoła Biznsu. Jest to symulator rynku w XIX-wiecznym Andrychowie. Zadanie polega na wczuciu się w problemy XIX-wiecznych pańszczyźnianych chłopów, po to by przygotować dla nich UX aplikacji, która odpowie na ich potrzeby. Nastepnie zajmiemy się Mapą empatii. Narzędzie to nadaje strukturę myśleniu o odczuciach odbiorcy. Daje możliwość zaplanowania, co zobaczy, co poczuje, co usłyszy, pozwala sprawdzić jakie negatywne emocje pojawią się w związku z innymi zmysłami. Pozwala tworzyć lepsze produkty oraz usługi.  (prowadzi PLEO sklills)

07.11.2015 r. Projekt partycypacyjny, poświęcony przeprojektowaniu metodą design thinking placu Na Stawach  z udziałem społeczności lokalnej. Nasze spotkanie warsztatowe to forma konsultacji społecznych, gdzie przy kawie możesz opowiedzieć i pokazać swoje pomysły, wymienić się opiniami z innymi użytkownikami placu oraz wspólnie stworzyć nową wizję tego miejsca. (prowadzi FLIK)

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

Zobacz także:

Facebook: https://www.facebook.com/DesignThinkingWeekPolska

Instagram: https://instagram.com/designthinkingweek/

Twitter: https://twitter.com/dtweekpl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron