Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

CERIecon Playpark - nabór do projektu

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Wydział Rozwoju Miasta UMK serdecznie zapraszają krakowskie startupy do udziału w projekcie CERIecon Playpark realizowanym w ramach projektu CERIecon – „CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network, ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Interreg Europa Środkowa (Central Europe). Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie jest jednym z 14 partnerów projektu.

W ramach projektu oferujemy:
-  miejsce do prowadzenia działalności, wykwalifikowanych mentorów i ekspertów, cykl szkoleń i warsztatów, które pomogą w założeniu firmy i przygotowania jej do wprowadzenia na rynek,
- okazję do uczestniczenia w międzynarodowych szkoleniach, treningach i wymianach ze startupami z Brna, Rijeki, Wenecji, Stuttgartu, Wiednia i Bratysławy.

Nabór trwa do 25 marca. Ilość miejsc ograniczona.
 
Program trwa 6 miesięcy i kończy się wielkim finałem, podczas którego krakowskie startupy mogą rywalizować ze startupami z innych części Europy. Pierwszy finał, który odbył się w lutym 2018 roku w Stuttgarcie wygrał krakowski startup przygotowywany przez naszych ekspertów!
 
Playpark adresowany jest do start-upów oraz osób bądź stowarzyszeń, które chciałyby przekuć swój pomysł, projekt, prototyp, działanie itp. w ofertę biznesową, ale brakuje im doświadczenia bądź wiedzy w tym zakresie. Jeśli masz pomysł na taka innowację także możesz skorzystać z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci w jej dopracowaniu i skomercjalizowaniu. Szukamy nie tylko ofert biznesowych, ale także innowacji społecznych! Powstający w krakowskim Playparku startup innowacji społecznych dotarł podczas spotkania w Stuttgarcie do półfinału i zebrał wysokie oceny jury.
 
Koncepcja CERIecon Playpark ma na celu stworzenie optymalnego środowiska do generowania pomysłów, rozwoju, doskonalenia i przekształcania pomysłów w przedsiębiorców i młodych firmach w konkurencyjne i kompetentne organizacje gotowe na rynki i konkurentów.

Oferowane szkolenia obejmować będą m.in.:
-  zagadnienia związane z kreacją wizerunku oraz PR, z wykorzystaniem social media,
-  zagadnienia z produkcji i teorii IT;
-  wykorzystanie form wideo przy budowaniu marki i reklamie, wizualnej identyfikacji marki;
-  techniki sprzedaży i narzędzia wspomagające;
-  zagadnienia: jak rozmawiać z funduszami inwestycyjnymi;
-  zagadnienia związane z zarządzaniem procesem rekrutacyjnym;
-  podstawy prawne niezbędne przy zakładaniu działalności gospodarczej;
-  realia prawne na polskim i globalnym rynku towarów i usług;
-  sztukę negocjacji;
 

Szczegółowy program szkoleń i warsztatów uzależniony jest od ofert i zostanie przedstawiony uczestnikom projektu po zakończeniu procesu rekrutacji.

W przypadku zainteresowania, należy wypełnić specjalny formularzhttp://bit.ly/2FFAop5 ) i odesłać na adres e-mail: msp@um.krakow.pl. Pytania prosimy zgłaszać pod ten sam adres.

Więcej informacji o projekcie, rekrutacji i współpracy z uczestnikami można uzyskać w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, tel. 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl.

Wybór ofert zakwalifikowanych do projektu zostanie dokonany po zamknięciu rekrutacji.

 

 

Data opublikowania: 09.03.2018
Osoba publikująca: Piotr Rapciak
Biuro Karier

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj