Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Sponsorzy i darczyńcy

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Sponsorzy i darczyńcy

Nawiązując do Wielkich Fundatorów Uniwersytetu Jagiellońskiego, pragniemy zachęcić Państwa do wsparcia najstarszej polskiej uczelni. Mogą państwo stać się zarówno darczyńcami, jak i sponsorami najstarszej polskiej uczelni.

Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego pragnie zaprosić Firmy do długofalowej współpracy. Liczymy, że uda nam się nawiązać strategiczne partnerstwa, które pozwolą na promowanie wizerunku Firm, jako instytucji odpowiedzialnych społecznie i angażujących się we wspieranie najstarszego polskiego Uniwersytetu.

Read More o

Życzliwość i wsparcie finansowe osób prywatnych i firm pozwala Własnym Funduszom Stypendialnym UJ wspomagać najzdolniejszych i najbardziej potrzebujących stypendystów.

Read More o

Wszystkich, którym pamięć o zmarłych profesorach Uniwersytetu Jagiellońskiego nie jest obojętna, zachęcamy do dokonywania wpłat z przeznaczeniem na odnawianie mogił profesorów UJ.

Read More o

Fundacja Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie "O Zdrowie Dziecka" zachęca do przekazania 1% podatku. Wsparcie zostanie przeznaczone na zakup sprzętu medycznego, materiałów medycznych i leków, modernizację szpitalnych pomieszczeń oraz zakup innego wyposażenia poprawiającego warunki pobytu w szpitalnych salach.

Read More o