Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Kalendarz

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

23
Sunday
23.06.2024
Skip to calendar events
Ongoing
calendar
"Wizje neuronalne" - wystawa

23.05.2024 - 30.06.2024

Wystawa prezentuje prace prof. Romualda Janika - obrazy wygenerowane przez sieci neuronowe, których połączenia neuronalne zostały sztucznie zaburzone przez autora, tym samym modyfikacji uległ ich wewnętrzny "obraz świata" na zupełnie indywidualny - nie powiązany już ściśle z rzeczywistością.
Read More o "Wizje neuronalne" - wystawa
calendar
Wystawa "Pan na <span lang='la'>Collegium Maius</span>. Dziedzictwo Karola Estreichera młodszego"

08.05.2024 - 30.08.2024

Wystawa jubileuszowa zorganizowana z okazji 60-lecia otwarcia Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które nastąpiło dokładnie 6 maja 1964 r. o godz. 11.00. Przez 6 dekad Collegium Maius, w którym mieści się placówka, stało się jednym z obowiązkowych punktów odwiedzin turystów z całego świata. Bywały tu również koronowane głowy, dyplomaci, osobistości świata nauki i sztuki. Zwiedzający wystawę zobaczą Collegium Maius od strony dotąd mało nieznanej.
Read More o Wystawa "Pan na Collegium Maius. Dziedzictwo Karola Estreichera młodszego"
Soon
calendar
Koncert zespołu IRA w Ogrodzie Botanicznym UJ

28.06.2024

Zapraszamy na niezapomniany wieczór z legendarnym zespołem IRA.W malowniczej scenerii Ogrodu Botanicznego UJ odbędzie się wyjątkowy koncert, który na długo pozostanie we wspomnieniach. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby posłuchać największych przebojów zespołu w otoczeniu przyrody, gdzie dźwięki muzyki będą idealnie harmonizować z pięknem natury.
Read More o Koncert zespołu IRA w Ogrodzie Botanicznym UJ
Back to Top