Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa

Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa

Dwoje studentów kierunku International Security and Development na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Esther Staes i Christopher Wijono, zostało nagrodzonych w tegorocznym konkursie CYBERSEC Young Leaders Initiative.

Artykuły zwycięzców konkursu zostaną opublikowane w czasopiśmie „European Cybersecurity Journal”. Otrzymają oni także możliwość uczestnictwa w obradach rady programowej CYBERSEC 2021 oraz zostaną zaproszeni do udziału w zamkniętych posiedzeniach tematycznych podczas konferencji CYBERSEC Global 2020.

CYBERSEC Forum stanowi jedno z największych spotkań w Polsce poświęconych zagadnieniom z dziedziny cyberbezpieczeństwa. Począwszy od roku 2015, konferencja ta stanowi forum dyskusji na temat zagrożeń, wyzwań i możliwości wynikających z rozwoju nowych technologii, ekspansji cyberprzestrzeni oraz cyfryzacji życia codziennego. Misją CYBERSEC jest wspieranie budowy globalnego systemu cyberbezpieczeństwa w ramach sojuszu między myślącymi podobnie partnerami, dostarczając platformę współpracy dla rządów, organizacji międzynarodowych i sektora prywatnego.

 

 

Recommended
Jak żyć bardziej energooszczędnie w mieście? Studenci z UJ znają odpowiedź

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj