Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Osiągnięcia

osiągnięcie

Międzynarodowe badania nad zbilansowaniem diet dzikich pszczół

28.10.2019
Dziesięć międzynarodowych projektów zostało wyłonionych w konkursie BiodivERsA Call 2018 współorganizowanym przez Narodowe Centrum Nauki (NCN). Wśród nagrodzonych przedsięwzięć znalazło się sześć z udziałem badaczy z Polski, w tym jeden z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Międzynarodowe badania nad zbilansowaniem diet dzikich pszczół
osiągnięcie

Dziewięcioro młodych naukowców laureatami konkursu Miniatura 3

23.10.2019
Narodowe Centrum Nauki (NCN) opublikowało drugie listy rankingowe konkursu Miniatura 3. Program ma wesprzeć naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego NCN. Do grona laureatów dołączyło 9 pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy otrzymają niemal 400 tys. zł na realizację działań naukowych takich jak badania wstępne, badania pilotażowe, kwerendy, staże naukowe, wyjazdy badawcze i konsultacyjne.
Read More o Dziewięcioro młodych naukowców laureatami konkursu Miniatura 3
osiągnięcie

Ponad 4 mln zł na badania w ramach konkursu Beethoven Classic 3

17.10.2019
Narodowe Centrum Nauki (NCN) opublikowało wyniki 3. edycji konkursu Beethoven Classic na polsko-niemieckie projekty badawcze z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce oraz wybranych dyscyplin nauk ścisłych i technicznych. Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego na realizację 5 projektów otrzymają nieco ponad 4 mln zł.
Read More o Ponad 4 mln zł na badania w ramach konkursu Beethoven Classic 3
osiągnięcie

Uniwersyteccy naukowcy odbędą staże w najlepszych ośrodkach medycznych w USA

04.10.2019
Dzięki współpracy Ministerstwa Zdrowia i Narodowej Agencji Współpracy Akademickiej już od października 17 lekarzy i naukowców z obszaru kardiologii, onkologii i chorób zakaźnych rozpocznie staże w najlepszych ośrodkach medycznych w USA. W gronie stypendystów pierwszej edycji programu im. prof. Franciszka Walczaka znaleźli się dr hab. Michał Pędziwiatr i dr Mateusz Hołda.
Read More o Uniwersyteccy naukowcy odbędą staże w najlepszych ośrodkach medycznych w USA
osiągnięcie

Prawie 2 mln zł dla UJ na projekt w programie "Akademickie Partnerstwo Międzynarodowe"

27.09.2019
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła wyniki naboru wniosków o udział w Programie "Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe". 1 912 360 zł przeznaczone zostało na realizację projektu "DIGITALIZED! Społeczeństwo w dobie rewolucji cyfrowej", który poprowadzi Wydział Prawa i Administracji UJ.
Read More o Prawie 2 mln zł dla UJ na projekt w programie "Akademickie Partnerstwo Międzynarodowe"

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj