Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Wydarzenia studenckie

Spotkanie Rektora UJ z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski

23.06.2015
Listy gratulacyjne oraz uniwersyteckie pamiątki otrzymali z rąk rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka studenci - medaliści Akademickich Mistrzostw Polski. W spotkaniu, które odbyło się 23 czerwca w Collegium Novum, uczestniczyli także prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania oraz kwestor UJ Teresa Kapcia. Spotkanie prowadził kierownik Biura Sportu UJ Konrad Wełpa.
Read More o Spotkanie Rektora UJ z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski

Za nami III edycja Festiwalu Kultury i Mediów

05.06.2015
III edycja Festiwalu Kultury i Mediów Polikultura, której tematem przewodnim były pytania „Zabłocie. Komu? Po co?", odbyła się w dniach 22-31 maja 2015 roku na krakowskim Zabłociu oraz na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Organizatorami przedsięwzięcia byli studenci I roku zarządzania kulturą i mediami UJ wraz z koordynującymi ich działania pracownikami Instytutu Kultury.
Read More o Za nami III edycja Festiwalu Kultury i Mediów

Laudacje Studenckie rozdane! Społeczność studencka UJ nagrodziła prostudenckie osoby i instytucje

26.05.2015
Od trzech lat studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego wręczają nagrody „Laudacji studenckich" osobom i instytucjom, których pomoc i troska umożliwia studentom realizację własnych projektów oraz przyczynia się do inicjowania i upowszechniania prostudenckich rozwiązań w zakresie dydaktyki akademickiej.
Read More o Laudacje Studenckie rozdane! Społeczność studencka UJ nagrodziła prostudenckie osoby i instytucje

Korowód juwenaliowy przeszedł ulicami Krakowa

08.05.2015
W piątek przed południem spod Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana ruszył pochód juwenaliowy. Na Rynek Główny przeszło w nim kilka tysięcy studentów.
Read More o Korowód juwenaliowy przeszedł ulicami Krakowa

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj