Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Kalendarz

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

March 2024

20240301
Previous week
Next week

XVII Ogólnopolska Konferencja "Kontrowersje w pediatrii"

Date: 01.03.2024 - 02.03.2024
Place: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
XVII Ogólnopolska Konferencja "Kontrowersje w pediatrii"

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVII edycji Ogólnopolskiej Konferencji "Kontrowersje w pediatrii". To krakowskie wydarzenie corocznie zgromadza grono wielu lekarzy specjalizujących się w opiece nad dziećmi oraz fachowców zajmujących się ich zdrowiem na co dzień. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego (istnieje możliwość uczestnictwa online).


Konferencję otworzą 3 warsztaty poświęcone otoskopii, interpretacji EKG oraz zagadnieniom z zakresu okulistyki dziecięcej. Następnie w trakcie dwudniowego wydarzenia, odbędzie się 8 sesji, które będą omawiać najważniejsze kwestie związane z obecnymi wytycznymi dotyczącymi leczenia dzieci. Wszystkie prelekcje zostaną nagrane i udostępnione uczestnikom na okres 30 dni.

Dodatkowo w sobotę 2 marca odbędzie się spotkanie dedykowane pielęgniarkom pediatrycznym oraz położnym "Nowe Wyzwania w Opiece nad Dzieckiem".

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie kontrowersjewpediatrii.pl. W imieniu organizatorów zapraszamy do rejestracji, aktywnego udziału i wymiany wiedzy w gronie doświadczonych specjalistów.