Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Kalendarz

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

17
Wednesday
17.04.2024
Skip to calendar events
Ongoing
calendar
Cykl wykładów popularnonaukowych "Bliżej Nauki"

12.03.2024 - 21.05.2024

12 marca rozpoczęła się XVIII edycja "Bliżej Nauki", cyklu wykładów organizowanych przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ, który ma za zadanie promowanie nauki wśród mieszkańców Krakowa, dzielenie się najnowszymi wynikami badań naukowych, uświadamianie społeczeństwa, z jakimi wyzwaniami mierzą się naukowcy, jaki wpływ na otaczający nas świat ma rezultat przeprowadzanych przez nich badań naukowych.
Read More o Cykl wykładów popularnonaukowych "Bliżej Nauki"
calendar
Cykl wykładów z okazji 60-lecia Stowarzyszenia Absolwentów UJ

09.11.2023 - 09.05.2024

Prof. Piotr Laidler, w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, gorąco zaprasza do udziału w cyklu wykładów pt. "Poszukiwanie prawdy i służba społeczeństwu" - spotkania z uczonymi w roku jubileuszowym 60-lecia działalności Stowarzyszenia Absolwentów UJ. Gościem najbliższego spotkania, które odbędzie się 14 marca br. w auli Collegium Novum, będzie prof. Piotr Sztompka.
Read More o Cykl wykładów z okazji 60-lecia Stowarzyszenia Absolwentów UJ
Soon
calendar
Wykład profesora Jana Lucassena

19.04.2024

Grupa badawcza Homo [Lab]orans, powstała dzięki środkom ID UJ POB Heritage na Wydziale Historycznym UJ, zaprasza na wykład profesora Jana Lucassena, historyka dziejów społecznych i gospodarczych, współtwórcy The International Institute of Social History w Amsterdamie - organizacji, która nadaje ton i wyznacza poziom historii społecznej na świecie i gdzie żywe jest przymierze historii i nauk społecznych i ekonomicznych.
Read More o Wykład profesora Jana Lucassena
Back to Top