Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20
czwartek
20.02.2020
Dodaj nowe wydarzenie
Wybrany Dzień
Demo Day Innowacji
calendar Demo Day Innowacji

20.02.2020

20 lutego odbędzie się wydarzenie prezentujące innowacyjne technologie stworzone przez naukowców Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego. Podczas wydarzenia swoje wynalazki przedstawią 34 zespoły badawcze, które przez ostatni rok realizowały prace przedwdrożeniowe, finansowane ze środków programu Inkubator Innowacyjności 2.0.
więcej o Demo Day Innowacji
Trwające
"Najwyższą cnotą Zakonu jest miłość do ksiąg"
calendar

14.02.2020 - 13.03.2020

Wystawa z okazji 90-lecia Rycerskiego Zakonu Bibliofilskiego z Kapitułą Orderu Białego Kruka (1930 – 2020). Wystawa czynna od wtorku do piątku w godz. od 10 do 15, w poniedziałki od 10 do 17.
więcej o "Najwyższą cnotą Zakonu jest miłość do ksiąg"
Startuje 8. edycja Eksperymentu Łańcuchowego
calendar Startuje 8. edycja Eksperymentu Łańcuchowego

22.01.2020 - 08.03.2020

Fizyka to nie tylko wzory i obliczenia, ale też dobra zabawa. Co roku udowadniają to uczestnicy ogólnopolskiego konkursu Eksperyment Łańcuchowy organizowanego przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ. Do udziału w nim zachęcamy uczniów wszystkich etapów edukacyjnych, przedszkolaków oraz całe rodziny.
więcej o Startuje 8. edycja Eksperymentu Łańcuchowego
Ruszyły zapisy do Uniwersyteckiej Ligi Sportowej
calendar Ruszyły zapisy do Uniwersyteckiej Ligi Sportowej

21.01.2020 - 04.03.2020

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza miłośników piłki nożnej i futsalu - studentów, doktorantów i pracowników UJ - do udziału w turnieju futsalu mężczyzn - Uniwersyteckiej Lidze Sportowej. - Nieustanne zainteresowanie piłką nożną i futsalem sprawia, że w każdym roku akademickim wspieramy rywalizację drużyn wydziałowych UJ - informują organizatorzy.
więcej o Ruszyły zapisy do Uniwersyteckiej Ligi Sportowej
Ruszył nabór wniosków do 1. Nagrody im. Franka Wilczka
calendar Ruszył nabór wniosków do 1. Nagrody im. Franka Wilczka

16.01.2020 - 29.02.2020

Uniwersytet Jagielloński i nowojorska Fundacja Kościuszkowska zaprasza do nadsyłania zgłoszeń do konkursu o Nagrodę im. Franka Wilczka, której celem jest wyróżnienie młodych polskich naukowców mogących poszczycić się znaczącymi odkryciami w dziedzinie fizyki, astronomii lub nauk pokrewnych.
więcej o Ruszył nabór wniosków do 1. Nagrody im. Franka Wilczka
Ocena Zajęć Dydaktycznych
calendar Ocena Zajęć Dydaktycznych

13.01.2020 - 07.03.2020

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 7 marca.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych
Wkrótce
Promocja książki Sebastiana Brejnaka
calendar Promocja książki Sebastiana Brejnaka

27.02.2020

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego i Biblioteka Jagiellońska zapraszają na spotkanie promujące książkę Sebastiana Brejnaka "Niepokój. Nowoczesność w świetle anachronicznych konfiguracji doświadczenia nieswojości". W rozmowie towarzyszącej promocji, którą poprowadzi Sylwia Papier, wezmą udział dr Anna Pekaniec dr hab. Tomasz Kunz oraz autor.
więcej o Promocja książki Sebastiana Brejnaka
"Bohaterstwo, aktywizm, poświęcenie - przeszłość i współczesność? Aspekty kulturowe, historyczne, społeczne"
calendar

28.02.2020 - 29.02.2020

Teksty kultury często opiewają wzniosłe czyny bohaterów, którzy poświęcają swoje szczęście, zdrowie lub nawet życie, by pomóc innym. Obfitują one w opisy heroicznych dokonań, bitew zmieniających losy świata czy jednostek przedkładających dobro ogółu nad własnym losem.
więcej o "Bohaterstwo, aktywizm, poświęcenie - przeszłość i współczesność? Aspekty kulturowe, historyczne, społeczne"
Konferencja “Farmaceuta na rynku pracy”
calendar Konferencja “Farmaceuta na rynku pracy”

29.02.2020

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie są możliwości pracy po ukończeniu studiów farmaceutycznych? Może słyszałeś już kilka informacji na ten temat, ale nadal nie bardzo orientujesz się w szczegółach? Konferencja jest organizowana przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM w ramach projektu "Przyszłość farmaceuty", który ma za zadanie pomóc studentom w wejściu na rynek pracy.
więcej o Konferencja “Farmaceuta na rynku pracy”
Wręczenie Nagrody im. ks. Stanisława Musiała
calendar Wręczenie Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

06.03.2020

6 marca zostanie wręczona Nagroda im. księdza Stanisława Musiała, przyznawana osobom zasłużonym dla dialogu chrześcijańsko- i polsko-żydowskiego. Nagrodę ustanowił Klub Chrześcijan i Żydów "Przymierze". Jej fundatorami są rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prezydent miasta Krakowa i Gmina Wyznaniowa Żydowska w Krakowie.
więcej o Wręczenie Nagrody im. ks. Stanisława Musiała
NEWstories: Shades of hope in 20th- and 21st-century literature
calendar NEWstories: Shades of hope in 20th- and 21st-century literature

07.03.2020

Druga konferencja z cyklu NEWstories ma na celu umożliwienie wymiany wiedzy i wyników badań między studentami i doktorantami zajmującymi się różnymi aspektami nadziei w literaturze XX i XXI wieku.
więcej o NEWstories: Shades of hope in 20th- and 21st-century literature
Tydzień mózgu 2020: Stulatkowie, komórki macierzyste, sen mózgu i wiele więcej
calendar Tydzień mózgu 2020: Stulatkowie, komórki macierzyste, sen mózgu i wiele więcej

09.03.2020 - 14.03.2020

Od poniedziałku 9 marca, przez cały tydzień, uniwersyteckie Auditorium Maximum będzie przestrzenią wykładów i dyskusji dotyczących najważniejszego organu w naszym ciele. Zapraszamy na Tydzień Mózgu 2020, który odbędzie się pod hasłem "Osiągnięcia neuronauki w XX i XIX wieku".
więcej o Tydzień mózgu 2020: Stulatkowie, komórki macierzyste, sen mózgu i wiele więcej
Seminarium poświęcone najnowszej książce prof. Andrzeja Mani
calendar Seminarium poświęcone najnowszej książce prof. Andrzeja Mani

12.03.2020

Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych (Oddział w Krakowie) i Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na otwarte seminarium naukowe "Department of State i Foreign Service w polityce zagranicznej USA lat gorącej i zimnej wojny, 1939-1989". Punktem odniesienia uczestników spotkania będzie monografia o tym samym tytule autorstwa prof. Andrzeja Mani.
więcej o Seminarium poświęcone najnowszej książce prof. Andrzeja Mani
IV Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej PTSF
calendar IV Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej PTSF

13.03.2020 - 15.03.2020

W Krakowie odbędzie się IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Opieki Farmaceutycznej organizowanego przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji. W tym roku skupi się on na temacie "Opieka farmaceutyczna w astmie i PoChP. Wykorzystanie urządzeń medycznych". Wydarzeniu będzie towarzyszyła Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Rozwój nowoczesnej technologii w opiece farmaceutycznej w Polsce i na świecie" i VII Ogólnopolski Konkurs Receptury Aptecznej.
więcej o IV Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej PTSF
Konferencja naukowa "Antagonizmy"
calendar Konferencja naukowa

14.03.2020 - 15.03.2020

Słowo „antagonizować” zawiera w sobie z jednej strony bardzo jednoznaczny przekaz, z drugiej wszelako odnosić się może do mnóstwa płaszczyzn i dziedzin życia, kultury, teraźniejszości i przeszłości etc.
więcej o Konferencja naukowa "Antagonizmy"
Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
calendar Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

20.03.2020

Jak co roku w okresie wiosennym Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia tradycyjnie znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj