Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20200113

Ocena Zajęć Dydaktycznych

Data: 13.01.2020 - 07.03.2020
Organizator: Biuro Doskonalenia Kompetencji, Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ
Witryna internetowa: https://jakosc.uj.edu.pl
Ocena Zajęć Dydaktycznych

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 7 marca.

Oceny uczestników zajęć stanowią istotny element analizy własnej pracy nauczycieli akademickich oraz ich okresowej oceny, służą monitorowaniu jakości prowadzonych na uczelni zajęć dydaktycznych i analizie oferty dydaktycznej jednostek. Wyniki badania dostępne są po zakończeniu każdej edycji OZD dla prowadzących zajęcia, a także dla pełnomocników dziekanów ds. (ewaluacji) jakości kształcenia oraz władz jednostek. Najwyżej ocenieni pracownicy wskazywani są przez przełożonych do nagrody za wysoką jakość pracy dydaktycznej. Lista nagrodzonych w poprzednim roku akademickim znajduje się na stronie: jakosc.uj.edu.pl/wyroznienia-dyd.

Badanie OZD jest realizowane za pośrednictwem indywidualnego konta USOSweb (www.usosweb.uj.edu.pl), na którym widnieje lista ankiet dostępnych dla danego studenta/doktoranta/słuchacza.

Ankiety dostępne są także w aplikacji Mobilny USOS UJ, którą można pobrać za pośrednictwem Google Play i App Store.

Udział w akcji daje gwarancję pełnej anonimowości, mimo że wypełnienie kwestionariusza wymaga zalogowania na konto uniwersyteckie.

Ocena kursów oferowanych przez Wydział Filozoficzny odbywa się na stronie: ankiety.iphils.uj.edu.pl.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj