Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

13
czwartek
13.06.2024
Przejdź do wydarzeń
Wybrany Dzień
calendar
Uroczystość przekazania Instytutowi Muzykologii UJ "Kolekcji muzycznej Leopolda Kozłowskiego"

13.06.2024

W Instytucie Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się uroczystość przekazania przez Martę Kozłowską-Woźniak "Kolekcji muzycznej Leopolda Kozłowskiego" zawierającej rękopisy muzyczne dzieł kompozytora, opracowania i aranżacje oraz nagrania i druki muzyczne.
więcej o Uroczystość przekazania Instytutowi Muzykologii UJ "Kolekcji muzycznej Leopolda Kozłowskiego"
Trwające
calendar
"Wizje neuronalne" - wystawa

23.05.2024 - 30.06.2024

Wystawa prezentuje prace prof. Romualda Janika - obrazy wygenerowane przez sieci neuronowe, których połączenia neuronalne zostały sztucznie zaburzone przez autora, tym samym modyfikacji uległ ich wewnętrzny "obraz świata" na zupełnie indywidualny - nie powiązany już ściśle z rzeczywistością.
więcej o "Wizje neuronalne" - wystawa
calendar
Wystawa "Pan na <span lang='la'>Collegium Maius</span>. Dziedzictwo Karola Estreichera młodszego"

08.05.2024 - 30.08.2024

Wystawa jubileuszowa zorganizowana z okazji 60-lecia otwarcia Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które nastąpiło dokładnie 6 maja 1964 r. o godz. 11.00. Przez 6 dekad Collegium Maius, w którym mieści się placówka, stało się jednym z obowiązkowych punktów odwiedzin turystów z całego świata. Bywały tu również koronowane głowy, dyplomaci, osobistości świata nauki i sztuki. Zwiedzający wystawę zobaczą Collegium Maius od strony dotąd mało nieznanej.
więcej o Wystawa "Pan na Collegium Maius. Dziedzictwo Karola Estreichera młodszego"
Wkrótce
calendar
Koncert Chórów Akademickich UJ

15.06.2024

Zapraszamy na koncert Żeńskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego pod dyrekcją Anity Pyrek-Nąckiewicz oraz Krakowskiego Chóru Akademickiego UJ pod dyrekcją Janusza Wierzgacza, który odbędzie się w auli Collegium Novum UJ. Przy fortepianie zasiądą Olga Piotrowska-Cender i Łukasz Lelek.
więcej o Koncert Chórów Akademickich UJ
calendar
Koncert zespołu IRA w Ogrodzie Botanicznym UJ

28.06.2024

Zapraszamy na niezapomniany wieczór z legendarnym zespołem IRA.W malowniczej scenerii Ogrodu Botanicznego UJ odbędzie się wyjątkowy koncert, który na długo pozostanie we wspomnieniach. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby posłuchać największych przebojów zespołu w otoczeniu przyrody, gdzie dźwięki muzyki będą idealnie harmonizować z pięknem natury.
więcej o Koncert zespołu IRA w Ogrodzie Botanicznym UJ
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron