WZiKS – nabór na niestacjonarne studia doktoranckie

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ uruchamia nabór na niestacjonarne studia III stopnia (studia doktoranckie) w dziedzinie nauk humanistycznych, w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu, na rok akademicki 2010/2011.

Celem tych studiów jest poszerzenie i pogłębienie wiedzy z zakresu nauk o zarządzaniu z perspektywy nauk humanistycznych i społecznych oraz przygotowanie do realizacji projektu badawczego, którego rezultatem będzie rozprawa doktorska.

Plan studiów przewiduje zajęcia prowadzone nie tylko przez profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego, lecz także przez wybitnych uczonych polskich, a także zaproszonych wykładowców zagranicznych.

Uczestnik studiów doktoranckich będzie miał możliwość zapoznania się na zaawansowanym poziomie z najnowszymi pojęciami, teoriami i problemami badawczymi dyscypliny nauki o zarządzaniu.

Niestacjonarne studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Uniwersytetu Jagiellońskiego (NSD WZiKS) są studiami czteroletnimi. Rozpoczynają działalność w październiku 2010 roku. Planowanych jest corocznie sześć 3-dniowych zjazdów (po trzy w semestrze). Doktoranci zapraszani będą także do udziału w zebraniach naukowych, seminariach i konferencjach organizowanych na Wydziale.

Rekrutacja odbywać się będzie poprzez rejestrację w systemie ERK

Więcej informacji oraz plan zajęć na stronie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Data opublikowania: 08.09.2010
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka